Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé scoort al na 8 seconden, Paris Saint-Germain wint met 1-7

Mbappé scoort al na 8 seconden, Paris Saint-Germain wint met 1-7

VILLENEUVE-D'ASCQ (ANP) - Kylian Mbappé heeft al na 8 seconden gescoord voor Paris Saint-Germain in het competitieduel bij Lille. Dat was een evenaring van de snelste treffer ooit in Ligue 1. Michel Rio scoorde ook eens na 8 seconden bij het duel van Caen tegen Cannes op 15 februari 1992.

Mbappé brak meteen na de aftrap door na een pass van Lionel Messi. PSG won de wedstrijd vervolgens met duidelijke cijfers, 1-7.

Bij rust was het al 0-4. Na de openingszet van Mbappé maakte Messi er 0-2 van. Vervolgens scoorden Achraf Hakimi en Neymar. De Braziliaan maakte kort na rust opnieuw een doelpunt, waarna Lille wat terugdeed via Jonathan Bamba. Mbappé zorgde vervolgens voor de 1-6 en 1-7.

Vito van Crooij evenaarde onlangs het record van het snelste doelpunt ooit in de Eredivisie. De aanvaller van Sparta Rotterdam opende in de thuiswedstrijd tegen AZ ook al na 8 seconden de score.

Van Crooij kwam daarmee op gelijke hoogte met Koos Waslander. De voetballer van NAC Breda scoorde op 20 maart 1982 in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle ook na acht tellen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

15 minuten geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

26 minuten geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

3 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

4 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

9 uur geleden
Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

20 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

22 uur geleden