
Mbappé schuldbewust na mislopen CL-finale met PSG
PARIJS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé toonde zich schuldbewust na het opnieuw mislopen van de Champions League-finale met Paris Saint-Germain. "Ik had als eerste moeten scoren. Ik probeerde mijn team zo goed mogelijk te helpen, maar ik heb niet genoeg gedaan", zei de 25-jarige vedette na de tweede 1-0-nederlaag tegen Borussia Dortmund in de halve finales.
Zijn trainer Luis Enrique zei dat de uitschakeling van PSG vooral pech was, na 31 doelpogingen te hebben gehad. Daar wilde Mbappé niet aan. "Ik hou niet van dat soort termen. Als je goed bent, raak je niet de paal maar scoor je", aldus de aanvaller, die zelf net als Vitinha de lat raakte en Nuno Mendes op de paal zag schieten.
Mbappés contract in Parijs loopt af. Verwacht wordt dat de Fransman volgend seizoen bij Real Madrid speelt.
Meer uit Voetbal
THUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Oskar Zawada aan de selectie toegevoegd. De 29-jarige Poolse aanvaller komt over van het uit de Eredivisie gedegradeerde RKC Waalwijk. Zawada ondertekent een contract voor drie jaar.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman vertrekt bij PSV. De 23-jarige Amerikaanse spelmaker maakt de overstap naar Bayer Leverkusen, waar de Nederlander Erik ten Hag de trainer is. Tillman ondertekent bij zijn nieuwe werkgever een contract voor vijf jaar.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.
18 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.
20 uur geledenSPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
21 uur geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
21 uur geleden