Mbappé redt punt voor Frankrijk tegen Oostenrijk
WENEN (ANP) - Wereldkampioen Frankrijk heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Sterspeler Kylian Mbappé redde in Wenen een punt voor de ploeg van bondscoach Didier Deschamps. Frankrijk, titelhouder van de Nations League, was het toernooi vorige week begonnen met een thuisnederlaag tegen Denemarken en speelde daarna gelijk tegen Kroatië.
Frankrijk begon met Antoine Griezmann en Karim Benzema in de aanval en met Mbappé op de bank. Veel kansen creëerden de Fransen niet. Aan de andere kant was een aanval in de 37e minuut wel succesvol. Na een slim passje van Marko Arnautovic zette Konrad Laimer goed voor en tikte Andreas Weimann binnen.
Na ruim een uur bracht Deschamps Mbappé voor Griezmann. Weggestuurd door Christopher Nkunku was de snelle aanvaller in de 83e minuut niet te houden door de Oostenrijkse defensie, waar Feyenoorder Gernot Trauner een basisplaats had. Mbappé schoot hard de gelijkmaker binnen. Hij leek Frankrijk ook nog de winst te gaan bezorgen, maar zijn schot na een snelle aanval belandde via de doelman op de lat.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
6 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
8 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
9 uur geleden