Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé redt punt voor Frankrijk tegen Oostenrijk

Mbappé redt punt voor Frankrijk tegen Oostenrijk

WENEN (ANP) - Wereldkampioen Frankrijk heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Sterspeler Kylian Mbappé redde in Wenen een punt voor de ploeg van bondscoach Didier Deschamps. Frankrijk, titelhouder van de Nations League, was het toernooi vorige week begonnen met een thuisnederlaag tegen Denemarken en speelde daarna gelijk tegen Kroatië.

Frankrijk begon met Antoine Griezmann en Karim Benzema in de aanval en met Mbappé op de bank. Veel kansen creëerden de Fransen niet. Aan de andere kant was een aanval in de 37e minuut wel succesvol. Na een slim passje van Marko Arnautovic zette Konrad Laimer goed voor en tikte Andreas Weimann binnen.

Na ruim een uur bracht Deschamps Mbappé voor Griezmann. Weggestuurd door Christopher Nkunku was de snelle aanvaller in de 83e minuut niet te houden door de Oostenrijkse defensie, waar Feyenoorder Gernot Trauner een basisplaats had. Mbappé schoot hard de gelijkmaker binnen. Hij leek Frankrijk ook nog de winst te gaan bezorgen, maar zijn schot na een snelle aanval belandde via de doelman op de lat.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

46 minuten geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

2 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

2 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

2 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

5 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

6 uur geleden