Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé redt punt voor Frankrijk tegen Oostenrijk

Mbappé redt punt voor Frankrijk tegen Oostenrijk

WENEN (ANP) - Wereldkampioen Frankrijk heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Sterspeler Kylian Mbappé redde in Wenen een punt voor de ploeg van bondscoach Didier Deschamps. Frankrijk, titelhouder van de Nations League, was het toernooi vorige week begonnen met een thuisnederlaag tegen Denemarken en speelde daarna gelijk tegen Kroatië.

Frankrijk begon met Antoine Griezmann en Karim Benzema in de aanval en met Mbappé op de bank. Veel kansen creëerden de Fransen niet. Aan de andere kant was een aanval in de 37e minuut wel succesvol. Na een slim passje van Marko Arnautovic zette Konrad Laimer goed voor en tikte Andreas Weimann binnen.

Na ruim een uur bracht Deschamps Mbappé voor Griezmann. Weggestuurd door Christopher Nkunku was de snelle aanvaller in de 83e minuut niet te houden door de Oostenrijkse defensie, waar Feyenoorder Gernot Trauner een basisplaats had. Mbappé schoot hard de gelijkmaker binnen. Hij leek Frankrijk ook nog de winst te gaan bezorgen, maar zijn schot na een snelle aanval belandde via de doelman op de lat.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

19 minuten geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

2 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

2 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

3 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

5 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

9 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

22 uur geleden