Mbappé ontbreekt ook in komende interlandperiode bij Frankrijk
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé maakt ook tijdens de komende interlandperiode geen deel uit van de selectie van Frankrijk. De Fransen nemen het later deze maand op tegen Israël en Italië.
Het is de tweede keer op een rij dat Mbappé (25), die een moeizame periode kent bij Real Madrid, er niet bij is bij Les Bleus. De vorige keer was hij absent om nog te herstellen van een lichte bovenbeenblessure.
Mbappé werd vorige maand in verband gebracht met een verkrachtingszaak in Zweden. Mbappé reageerde zelf op de berichtgeving en sprak op X van "nepnieuws". Zijn advocaat Marie-Alix Canu-Bernard zei dat Mbappé "geschokt" was om te zien dat zijn naam met de zaak in verband werd gebracht. Ze zei tegen het Franse persbureau AFP dat ze juridische stappen zou ondernemen om smaad.
Op 14 november nemen de Fransen het thuis op tegen Israël, drie dagen later wordt de groepsfase van de Nations League afgesloten met een uitwedstrijd in Italië.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.
11 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
1 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.
4 uur geledenCARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
6 uur geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
16 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
16 uur geleden