Mbappé, Neymar en Wijnaldum missen eerste competitieduel PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum, Kylian Mbappé, Neymar en Marco Verratti zitten niet in de selectie van Paris Saint-Germain voor de eerste competitiewedstrijd van zaterdagavond. Eerder deze week schreven Franse media dat recordaankoop Neymar en middenvelder Verratti mogen uitkijken naar een nieuwe club omdat ze niet meer in de plannen voorkomen. Datzelfde geldt voor Mbappé, omdat hij zijn volgend jaar aflopende contract niet wil verlengen.
Om die reden ontbreekt de 24-jarige Franse aanvaller al langer in de selectie. Mbappé miste ook de oefencampagne in Azië. De toekomst van Oranje-international Wijnaldum is onduidelijk. PSG verhuurde de middenvelder afgelopen seizoen aan AS Roma.
De landskampioen zei eerder deze week dat Neymar kampt met een virusinfectie, maar volgens Franse media staat hij dus voor een vertrek. PSG betaalde zes jaar geleden maar liefst 222 miljoen euro om de Braziliaan over te nemen van FC Barcelona.
PSG begint de Franse competitie zaterdag om 21.00 uur met een thuiswedstrijd tegen Lorient. Aanwinst Ousmane Dembélé is daar nog niet bij. De Franse international rondde zaterdag zijn overkomst van FC Barcelona af.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
3 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.
3 uur geleden