Mbappé, Neymar en Wijnaldum missen eerste competitieduel PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum, Kylian Mbappé, Neymar en Marco Verratti zitten niet in de selectie van Paris Saint-Germain voor de eerste competitiewedstrijd van zaterdagavond. Eerder deze week schreven Franse media dat recordaankoop Neymar en middenvelder Verratti mogen uitkijken naar een nieuwe club omdat ze niet meer in de plannen voorkomen. Datzelfde geldt voor Mbappé, omdat hij zijn volgend jaar aflopende contract niet wil verlengen.
Om die reden ontbreekt de 24-jarige Franse aanvaller al langer in de selectie. Mbappé miste ook de oefencampagne in Azië. De toekomst van Oranje-international Wijnaldum is onduidelijk. PSG verhuurde de middenvelder afgelopen seizoen aan AS Roma.
De landskampioen zei eerder deze week dat Neymar kampt met een virusinfectie, maar volgens Franse media staat hij dus voor een vertrek. PSG betaalde zes jaar geleden maar liefst 222 miljoen euro om de Braziliaan over te nemen van FC Barcelona.
PSG begint de Franse competitie zaterdag om 21.00 uur met een thuiswedstrijd tegen Lorient. Aanwinst Ousmane Dembélé is daar nog niet bij. De Franse international rondde zaterdag zijn overkomst van FC Barcelona af.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
4 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
5 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
17 uur geleden