Mbappé, Neymar en Wijnaldum missen eerste competitieduel PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum, Kylian Mbappé, Neymar en Marco Verratti zitten niet in de selectie van Paris Saint-Germain voor de eerste competitiewedstrijd van zaterdagavond. Eerder deze week schreven Franse media dat recordaankoop Neymar en middenvelder Verratti mogen uitkijken naar een nieuwe club omdat ze niet meer in de plannen voorkomen. Datzelfde geldt voor Mbappé, omdat hij zijn volgend jaar aflopende contract niet wil verlengen.
Om die reden ontbreekt de 24-jarige Franse aanvaller al langer in de selectie. Mbappé miste ook de oefencampagne in Azië. De toekomst van Oranje-international Wijnaldum is onduidelijk. PSG verhuurde de middenvelder afgelopen seizoen aan AS Roma.
De landskampioen zei eerder deze week dat Neymar kampt met een virusinfectie, maar volgens Franse media staat hij dus voor een vertrek. PSG betaalde zes jaar geleden maar liefst 222 miljoen euro om de Braziliaan over te nemen van FC Barcelona.
PSG begint de Franse competitie zaterdag om 21.00 uur met een thuiswedstrijd tegen Lorient. Aanwinst Ousmane Dembélé is daar nog niet bij. De Franse international rondde zaterdag zijn overkomst van FC Barcelona af.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
6 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
11 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
15 uur geleden