Mbappé na neusbreuk terug in basis Frankrijk voor duel met Polen
DORTMUND (ANP) - Frankrijk start de laatste groepswedstrijd op het EK voetbal tegen Polen met Kylian Mbappé en Bradley Barcola. Mbappé ontbrak door een neusbreuk tegen Oranje, maar kan met masker spelen tegen Polen. De 21-jarige Barcola maakt zijn eerste minuten op de eindronde in Duitsland. Antoine Griezmann en Marcus Thuram nemen plaats op de bank.
De Fransen zijn al zeker van een plek in de achtste finales, maar scoorden zelf nog niet dit EK. Tegen Oostenrijk won de ploeg van bondscoach Didier Deschamps door een eigen goal van Maximilian Wöber. Tegen Nederland bleef het 0-0.
Polen is na twee nederlagen reeds uitgeschakeld. Robert Lewandowski is aanvoerder en wordt bijgestaan door onder meer oud-Feyenoorder Sebastian Szymański.
De wedstrijd in Dortmund begint om 18.00 uur.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
9 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
13 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
13 uur geleden