Mbappé leidt Real Madrid met eerste hattrick naar winst
VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in Spanje verstevigd met een duidelijke uitzege op Real Valladolid: 0-3. Kylian Mbappé maakte alle doelpunten en scoorde zo zijn eerste hattrick voor Real Madrid. De 'Koninklijke' kwam op 49 punten en liep 2 punten uit op Atlético Madrid, dat in eigen huis niet verder kwam dan 1-1 tegen Villarreal.
Mbappé maakte zijn eerste goal na een half uur. Hij zocht de combinatie met Jude Bellingham en rondde zelf af met een schot in de rechterhoek. Zijn tweede viel in de 57e minuut, toen Rodrygo een aanval opzette en de bal opzij legde naar de Franse aanvaller die met een uitgekiend schot keeper Karl Hein van Valladolid passeerde. De derde treffer maakte Mbappé uit een strafschop. Hij mocht aanleggen vanaf de stip na een overtreding op Bellingham.
Mbappé kwam met zijn drie treffers op vijftien competitiegoals, één minder dan topscorer Robert Lewandowski van FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
6 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
11 uur geleden