Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé leidt Paris SG met twee treffers langs Monaco

Mbappé leidt Paris SG met twee treffers langs Monaco

PARIJS (ANP) - In de Franse competitie heeft koploper Paris Saint-Germain zich niet laten verrassen door subtopper Monaco. De sterrenploeg van coach Mauricio Pochettino zegevierde op eigen veld met 2-0. Beide treffers kwamen in de eerste helft op naam van Kylian Mbappé.

De Franse spits opende de score in de 12e minuut uit een strafschop, die door Angel Di María was afgedwongen. Vlak voor de rust was Mbappé opnieuw trefzeker met een geplaatst schot in de verre hoek, op aangeven van Lionel Messi. Daarna viel de productie bij PSG stil, maar Monaco kon niet terugkomen in de wedstrijd

Georginio Wijnaldum speelde bij de thuisclub de hele wedstrijd. Myron Boadu (ex-AZ) viel bij Monaco in de 55e minuut in.

PSG leidt met 45 punten uit achttien duels. Olympique Marseille, dat met 2-0 won bij Strasbourg, volgt als nummer 2 met 32 punten uit zeventien wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

1 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

2 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

2 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

2 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

3 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 uur geleden