Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé leidt Paris SG met twee treffers langs Monaco

Mbappé leidt Paris SG met twee treffers langs Monaco

PARIJS (ANP) - In de Franse competitie heeft koploper Paris Saint-Germain zich niet laten verrassen door subtopper Monaco. De sterrenploeg van coach Mauricio Pochettino zegevierde op eigen veld met 2-0. Beide treffers kwamen in de eerste helft op naam van Kylian Mbappé.

De Franse spits opende de score in de 12e minuut uit een strafschop, die door Angel Di María was afgedwongen. Vlak voor de rust was Mbappé opnieuw trefzeker met een geplaatst schot in de verre hoek, op aangeven van Lionel Messi. Daarna viel de productie bij PSG stil, maar Monaco kon niet terugkomen in de wedstrijd

Georginio Wijnaldum speelde bij de thuisclub de hele wedstrijd. Myron Boadu (ex-AZ) viel bij Monaco in de 55e minuut in.

PSG leidt met 45 punten uit achttien duels. Olympique Marseille, dat met 2-0 won bij Strasbourg, volgt als nummer 2 met 32 punten uit zeventien wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Bayern-aanvaller Díaz voorlopig aan de kant met hamstringblessure

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.

1 uur geleden
Hajduk Split moet in leeg stadion spelen om vuurwerk tegen Ajax

SPLIT (ANP) - Hajduk Split is zwaar gestraft door de UEFA na misdragingen van Kroatische fans in het duel in de Conference League met Ajax van vorige week. De club uit Kroatië moet het volgende Europese thuisduel met het Belgische Sint-Truiden komende maand in een leeg stadion spelen. Verder kreeg Hajduk Split een geldboete van 80.000 euro en een voorwaardelijke straf. Bij herhaling moet er nog een thuiswedstrijd zonder publiek worden afgewerkt.

6 uur geleden
Arsenal maakt zich zorgen om blessure aanvaller Saka

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta maakt zich zorgen om de blessure van aanvaller Bukayo Saka. De 25-jarige Engels international werd al in de tiende minuut van het Champions League-duel met Bayern München (2-2) gewisseld nadat hij naar zijn linkerdijbeen had gegrepen. "Het ziet er helemaal niet goed uit. Als een speler met veel pijn naar de kant moet, is dat nooit goed nieuws. We moeten het afwachten", zei Arteta.

8 uur geleden
Voormalig FC Twente-speler Ruiz nieuwe bondscoach Costa Rica

SAN RAFAEL DE ALAJUELA (ANP) - Voormalig FC Twente-speler Bryan Ruiz is definitief de nieuwe bondscoach van Costa Rica. De oud-aanvoerder van het nationale team, die deze maand al op de bank zat op interim-basis, heeft als taak meegekregen om zich met zijn land te kwalificeren voor het WK van 2030.

8 uur geleden
Van Bronckhorst vindt dat Feyenoord meer had verdiend bij Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.

15 uur geleden
Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

18 uur geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

19 uur geleden