Mbappé kan met PSG tegen Atalanta voetballen in CL
LISSSABON (ANP) - Kylian Mbappé kan woensdag voor Paris Saint-Germain uitkomen tijdens het duel met Atalanta uit Bergamo in de kwartfinales van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Thomas Tuchel tijdens een persconferentie. De Duitse coach hield in het midden of hij zijn Franse aanvaller laat beginnen of liever een invalbeurt geeft.
Mbappé liep vorige maand een enkelblessure op in de Franse bekerfinale tegen Saint- Étienne. Aanvankelijk werd gevreesd dat hij niet meer in actie zou komen in het restant van de Champions League.
Trainer Tuchel is niet gerust op een goede afloop van het duel met de nummer drie van Italië. Zijn ploeg ontbeert ritme omdat het Franse seizoen wegens het coronavirus niet is uitgespeeld. "En Atalanta heeft een uniek speelstijl", zei hij. "Ze zetten je over het hele veld onder druk. Ze zijn lastig te bespelen."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden