Mbappé kan met PSG tegen Atalanta voetballen in CL
LISSSABON (ANP) - Kylian Mbappé kan woensdag voor Paris Saint-Germain uitkomen tijdens het duel met Atalanta uit Bergamo in de kwartfinales van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Thomas Tuchel tijdens een persconferentie. De Duitse coach hield in het midden of hij zijn Franse aanvaller laat beginnen of liever een invalbeurt geeft.
Mbappé liep vorige maand een enkelblessure op in de Franse bekerfinale tegen Saint- Étienne. Aanvankelijk werd gevreesd dat hij niet meer in actie zou komen in het restant van de Champions League.
Trainer Tuchel is niet gerust op een goede afloop van het duel met de nummer drie van Italië. Zijn ploeg ontbeert ritme omdat het Franse seizoen wegens het coronavirus niet is uitgespeeld. "En Atalanta heeft een uniek speelstijl", zei hij. "Ze zetten je over het hele veld onder druk. Ze zijn lastig te bespelen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
53 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
57 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden