Mbappé in selectie Real Madrid voor Supercup tegen Atalanta
MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Carlo Ancelotti heeft aanwinst Kylian Mbappé opgenomen in de selectie voor het duel om de Europese Supercup tegen het Italiaanse Atalanta. De 25-jarige Fransman kwam na het vorige seizoen transfervrij over van Paris Saint-Germain.
Mbappé werd half juli gepresenteerd bij de landskampioen uit Madrid. Hij is sinds vorige week in training bij zijn nieuwe club, nadat hij eerst vakantie had gehad na het EK in Duitsland.
Ancelotti kan in de wedstrijd kiezen voor een aanval met naast Mbappé de Brazilianen Vinícius Júnior en Rodrygo en de aanvallende middenvelder Jude Bellingham uit Engeland.
Het duel om de Europese Supercup in het Poolse Warschau is woensdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
10 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
19 uur geleden