
Mbappé helpt Real Madrid met twee treffers aan ruime zege
OVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.
Mbappé opende in de 37e minuut de score na een goede pass van Arda Güler. Op aangeven van invaller Vinícius Júnior schoot de Fransman in de slotfase van de wedstrijd de 2-0 binnen. Vinícius zette in de blessuretijd de eindstand op het bord. De in Amsterdam geboren Dean Huijsen speelde de hele wedstrijd voor de bezoekers.
Real Madrid begon dinsdag het seizoen met een 1-0-zege op Osasuna.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen niet weten te winnen. De ploeg van trainer Rúben Amorim bleef bij Fulham steken op 1-1. United, de nummer 15 van vorig seizoen, verloor vorige week zijn eerste wedstrijd van Arsenal (0-1).
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Bologna heeft aanvaller Jonathan Rowe overgenomen van Olympique Marseille. Dat meldde de Italiaanse club, die verder geen details gaf over de transfer. De 22-jarige Engelsman mocht vertrekken bij Marseille na een ruzie in de kleedkamer met zijn Franse ploeggenoot Adrien Rabiot.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag de tweede overwinning van het seizoen in de Eredivisie behaald. Het elftal van Ron Jans won in De Galgenwaard met 4-1 van Excelsior. Souffian El Karouani was met drie assists de man van de wedstrijd.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ko Itakura mist de thuiswedstrijd van Ajax tegen Heracles Almelo. De Japanse verdediger is onvoldoende fit om te spelen in de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden