Mbappé heeft genoeg van masker en uit frustraties
DÜSSELDORF (ANP) - Kylian Mbappé vindt het "vreselijk" om met zijn masker te spelen. "Ik heb hem al vijf keer verwisseld. Je kunt niet zo goed zien, je zweet eronder en dan moet je het zweet er weer uit laten. Op de eerste dag had ik het gevoel dat ik een 3D-bril droeg en niet aan het spelen was", gaf de Franse vedette aan op een persconferentie in aanloop naar de achtste finale op het EK tegen België van maandag.
Mbappé moet het masker dragen omdat hij zijn neus brak in het eerste EK-duel met Oostenrijk (1-0). "Ik haat het, het is echt irritant. Het is moeilijk om mee te spelen", aldus de naar Real Madrid overgestapte aanvaller. Hij kan alleen nog altijd niet zonder.
Mbappé miste door zijn gebroken neus het tweede groepsduel met Oranje (0-0), maar deed wel weer meer in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Polen (1-1). Ook tegen België wordt de 25-jarige Fransman weer aan de aftrap verwacht.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
31 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
31 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
3 uur geleden