Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé gaat zich de komende jaren niet met het beleid van Paris Saint-Germain bemoeien. Dat zei de Franse sterspeler in een toelichting op zijn contractverlenging bij de Franse topclub. "Ik ben voetballer en ben in die rol onderdeel van het elftal. Niet meer en niet minder. Met transfers of andere zaken ga ik me niet bezighouden. Ik ben niet aangenomen als manager."

Mbappé, van wie lange tijd werd aangenomen dat hij zou overstappen naar Real Madrid, verlengde zijn contract tot de zomer van 2025. Naar verluidt gaat de international een astronomisch salaris verdienen en zou hij zelfs inspraak in het transferbeleid van de Franse kampioen krijgen. Op een persconferentie liet hij maandag weten dat dit echter niet aan de orde is.

Wel gaf Mbappé toe aanvankelijk van plan te zijn geweest de club te verlaten. "Lang heb ik gedacht dat dit het beste voor mij zou zijn. Maar de tijd verstreek en ik ben anders over dingen gaan denken. Bovendien ben ik Fransman en zou ik het moeilijk hebben gevonden mijn land nu al te verlaten. Daarnaast heb ik alle vertrouwen in de plannen van PSG voor de komende jaren. Ik denk dat er mooie tijden aanbreken."

Geld

Volgens voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van PSG was geld niet de belangrijkste drijfveer voor Mbappé om in Parijs te blijven. "Er waren andere clubs die meer konden betalen." De zakenman doelde daarbij met name op Real Madrid. Financiële details over de deal met de sterspeler wilde hij echter niet geven. Trots was hij wel. "We behouden de beste speler van de wereld. Dit is geweldig voor onze club en voor onze supporters van over de hele wereld. Kylian blijft de komende drie jaar bij ons. Dat is het belangrijkste."

PSG heeft ook wereldsterren als Lionel Messi en Neymar onder contract. De Nederlander Georginio Wijnaldum speelt eveneens bij de club.

Meer uit Voetbal

Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

40 minuten geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

2 uur geleden
Bayern München officieus kampioen na nederlaag Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.

4 uur geleden
Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

23 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

1 dag geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

1 dag geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

1 dag geleden