Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé gaat zich de komende jaren niet met het beleid van Paris Saint-Germain bemoeien. Dat zei de Franse sterspeler in een toelichting op zijn contractverlenging bij de Franse topclub. "Ik ben voetballer en ben in die rol onderdeel van het elftal. Niet meer en niet minder. Met transfers of andere zaken ga ik me niet bezighouden. Ik ben niet aangenomen als manager."

Mbappé, van wie lange tijd werd aangenomen dat hij zou overstappen naar Real Madrid, verlengde zijn contract tot de zomer van 2025. Naar verluidt gaat de international een astronomisch salaris verdienen en zou hij zelfs inspraak in het transferbeleid van de Franse kampioen krijgen. Op een persconferentie liet hij maandag weten dat dit echter niet aan de orde is.

Wel gaf Mbappé toe aanvankelijk van plan te zijn geweest de club te verlaten. "Lang heb ik gedacht dat dit het beste voor mij zou zijn. Maar de tijd verstreek en ik ben anders over dingen gaan denken. Bovendien ben ik Fransman en zou ik het moeilijk hebben gevonden mijn land nu al te verlaten. Daarnaast heb ik alle vertrouwen in de plannen van PSG voor de komende jaren. Ik denk dat er mooie tijden aanbreken."

Geld

Volgens voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van PSG was geld niet de belangrijkste drijfveer voor Mbappé om in Parijs te blijven. "Er waren andere clubs die meer konden betalen." De zakenman doelde daarbij met name op Real Madrid. Financiële details over de deal met de sterspeler wilde hij echter niet geven. Trots was hij wel. "We behouden de beste speler van de wereld. Dit is geweldig voor onze club en voor onze supporters van over de hele wereld. Kylian blijft de komende drie jaar bij ons. Dat is het belangrijkste."

PSG heeft ook wereldsterren als Lionel Messi en Neymar onder contract. De Nederlander Georginio Wijnaldum speelt eveneens bij de club.

Meer uit Voetbal

Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

2 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

3 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

7 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

7 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

20 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

22 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

22 uur geleden