Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

Mbappé gaat zich niet met het beleid van PSG bemoeien

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé gaat zich de komende jaren niet met het beleid van Paris Saint-Germain bemoeien. Dat zei de Franse sterspeler in een toelichting op zijn contractverlenging bij de Franse topclub. "Ik ben voetballer en ben in die rol onderdeel van het elftal. Niet meer en niet minder. Met transfers of andere zaken ga ik me niet bezighouden. Ik ben niet aangenomen als manager."

Mbappé, van wie lange tijd werd aangenomen dat hij zou overstappen naar Real Madrid, verlengde zijn contract tot de zomer van 2025. Naar verluidt gaat de international een astronomisch salaris verdienen en zou hij zelfs inspraak in het transferbeleid van de Franse kampioen krijgen. Op een persconferentie liet hij maandag weten dat dit echter niet aan de orde is.

Wel gaf Mbappé toe aanvankelijk van plan te zijn geweest de club te verlaten. "Lang heb ik gedacht dat dit het beste voor mij zou zijn. Maar de tijd verstreek en ik ben anders over dingen gaan denken. Bovendien ben ik Fransman en zou ik het moeilijk hebben gevonden mijn land nu al te verlaten. Daarnaast heb ik alle vertrouwen in de plannen van PSG voor de komende jaren. Ik denk dat er mooie tijden aanbreken."

Geld

Volgens voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van PSG was geld niet de belangrijkste drijfveer voor Mbappé om in Parijs te blijven. "Er waren andere clubs die meer konden betalen." De zakenman doelde daarbij met name op Real Madrid. Financiële details over de deal met de sterspeler wilde hij echter niet geven. Trots was hij wel. "We behouden de beste speler van de wereld. Dit is geweldig voor onze club en voor onze supporters van over de hele wereld. Kylian blijft de komende drie jaar bij ons. Dat is het belangrijkste."

PSG heeft ook wereldsterren als Lionel Messi en Neymar onder contract. De Nederlander Georginio Wijnaldum speelt eveneens bij de club.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

10 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

11 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

11 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

13 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

14 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

20 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

23 uur geleden