Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé en Messi leiden Paris Saint-Germain ruim langs Marseille

Mbappé en Messi leiden Paris Saint-Germain ruim langs Marseille

MARSEILLE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft onder leiding van sterspelers Kylian Mbappé en Lionel Messi verder afstand genomen van concurrent Olympique Marseille. De titelhouder uit Parijs won met 3-0 in Marseille en heeft de voorsprong op nummer twee Olympique weer vergroot tot 8 punten.

PSG was eerder deze maand geklopt door Marseille in de Coupe de France en de Parijzenaars verloren daarna ook nog van AS Monaco in de competitie en van Bayern München in de Champions League.

Voor PSG, dat Neymar miste in Marseille, begon het duel bij de rivaal echter slecht. Presnel Kimpembe ging in de 13e minuut onderuit en lag lange tijd ogenschijnlijk bewegingsloos op het veld. De Fransman was nog niet zo lang weer terug van een blessure die hem ook weghield van het WK. Hij bewoog weer, maar moest met een brancard van het veld.

Mbappé opende in de 25e minuut de score voor de bezoekers. De spits liep goed de diepte in op een pass van Messi en rondde zonder aarzelen af. Vier minuten later stelde Mbappé Messi in staat om zijn 700e goal in clubverband te maken. Nog voor de rust hadden beide aanvallers kansen op nog een treffer.

In de tweede helft probeerde Marseille het wel via Alexis Sánchez en Sead Kolasinac, maar het aanvalsduo van PSG sloeg nog een keer genadeloos toe. In een snelle tegenaanval kreeg Mbappé de bal van Messi met een boogje en schoot in de verre rechterhoek de 3-0 binnen. Het was de 200e treffer voor Mbappé bij PSG, waarmee hij het record van Edinson Cavani evenaarde.

Meer uit Voetbal

Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

18 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

20 uur geleden
Spits Meerdink na lang blessureleed terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.

22 uur geleden
Feyenoord moet nog even wachten op debuut nieuwkomer Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.

23 uur geleden
Topscorer Ueda nog onzeker voor duel Feyenoord met Go Ahead

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.

1 dag geleden
Minimaal 4000 Oranjefans bij groepsduels van Nederland op WK

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.

1 dag geleden
Boete en voorwaardelijke straf voor AZ om vuurwerk tegen Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.

1 dag geleden