Mbappé denkt na over toekomst bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé denkt na over zijn toekomst bij Paris Saint-Germain. De Fanse sterspeler is in gesprek met de club over een nieuw contract. "Als ik teken, dat moet dat een langdurige verbintenis zijn. Dan is het om hier te blijven. Ik wil geen contract tekenen en bijvoorbeeld na een jaar vertrekken", zei de 22-jarige aanvaller na de overwinning op Montpellier (4-0). Mbappé had met twee doelpunten en een assist een belangijk aandeel in de zege.
Het contract van Mbappé bij PSG loopt in de zomer van 2022 af. Hij kwam in 2017 voor 180 miljoen euro over van AS Monaco. "Ik ben hier heel gelukkig en dat is altijd zo geweest. De supporters en de club hebben me altijd geholpen en alleen al daarvoor zal ik altijd dankbaar zijn", aldus Mbappé. "Maar ik wil nadenken over wat ik de komende jaren wil doen, waar ik wil zijn."
Meer uit Voetbal
BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
1 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.
3 uur geledenBELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.
4 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).
5 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.
6 uur geleden