Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé bezorgt PSG goede start in CL tegen Juventus

Mbappé bezorgt PSG goede start in CL tegen Juventus

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is succesvol begonnen aan de groepsfase van de Champions League. De Franse kampioen, die het belangrijkste Europese clubtoernooi zo graag eens wil winnen, won de eerste wedstrijd in groep H met 2-1 van Juventus.

Kylian Mbappé speelde een hoofdrol bij PSG. De Franse steraanvaller, die deze zomer alsnog voor een langer verblijf bij de club koos, zette de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Na een mooi wippertje van Neymar, over de verdediging van Juventus, schoot Mbappé de bal knap raak. Mbappé had de aanval met Neymar zelf opgezet. Lionel Messi had ook een basisplaats bij PSG.

Halverwege de eerste helft was het weer raak, weer via Mbappé. Ook die treffer was fraai. Mbappé combineerde vlug met middenvelder Achraf Hakimi en liet vervolgens doelman Mattia Perin kansloos. Juventus was voor rust een keer gevaarlijk met een kopbal van de Poolse aanvaller Arek Milik.

Benfica

Het elftal van trainer Massimiliano Allegri had in de beginfase van de tweede helft wel succes. Na een corner kopte Weston McKennie in de 54e minuut bij de tweede paal raak (2-1). Mbappé had tien minuten later voor een derde keer kunnen scoren, maar na een opnieuw vlotlopende aanval schoot hij de bal dit keer voorlangs. PSG liet na verder uit te lopen.

In dezelfde groep won Benfica van Maccabi Haifa: 2-0. Rafa Silva en Álex Grimaldo scoorden na rust voor het elftal van coach Roger Schmidt, die vorig seizoen nog bij PSV werkte. Oud-Ajacied David Neres deed tot de 64e minuut mee bij Benfica en werd toen gewisseld voor voormalig Feyenoorder Fredrik Aursnes.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

2 minuten geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

5 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

15 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

16 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

19 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

20 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

21 uur geleden