Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé bezorgt PSG goede start in CL tegen Juventus

Mbappé bezorgt PSG goede start in CL tegen Juventus

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is succesvol begonnen aan de groepsfase van de Champions League. De Franse kampioen, die het belangrijkste Europese clubtoernooi zo graag eens wil winnen, won de eerste wedstrijd in groep H met 2-1 van Juventus.

Kylian Mbappé speelde een hoofdrol bij PSG. De Franse steraanvaller, die deze zomer alsnog voor een langer verblijf bij de club koos, zette de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Na een mooi wippertje van Neymar, over de verdediging van Juventus, schoot Mbappé de bal knap raak. Mbappé had de aanval met Neymar zelf opgezet. Lionel Messi had ook een basisplaats bij PSG.

Halverwege de eerste helft was het weer raak, weer via Mbappé. Ook die treffer was fraai. Mbappé combineerde vlug met middenvelder Achraf Hakimi en liet vervolgens doelman Mattia Perin kansloos. Juventus was voor rust een keer gevaarlijk met een kopbal van de Poolse aanvaller Arek Milik.

Benfica

Het elftal van trainer Massimiliano Allegri had in de beginfase van de tweede helft wel succes. Na een corner kopte Weston McKennie in de 54e minuut bij de tweede paal raak (2-1). Mbappé had tien minuten later voor een derde keer kunnen scoren, maar na een opnieuw vlotlopende aanval schoot hij de bal dit keer voorlangs. PSG liet na verder uit te lopen.

In dezelfde groep won Benfica van Maccabi Haifa: 2-0. Rafa Silva en Álex Grimaldo scoorden na rust voor het elftal van coach Roger Schmidt, die vorig seizoen nog bij PSV werkte. Oud-Ajacied David Neres deed tot de 64e minuut mee bij Benfica en werd toen gewisseld voor voormalig Feyenoorder Fredrik Aursnes.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

1 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

14 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

19 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden