Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé belooft bij presentatie 'leven te geven' voor Real Madrid

Mbappé belooft bij presentatie 'leven te geven' voor Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé gaat zijn leven geven voor Real Madrid. Dat zei de 25-jarige sterspeler bij zijn presentatie in een met 85.000 mensen volgepakt Santiago Bernabéu.

"Wow, het is geweldig om hier te zijn", aldus Mbappé. "Ik heb er jarenlang van gedroomd om voor Real Madrid te spelen en vandaag is mijn droom uitgekomen. Ik ben een gelukkige jongen."

Voordat Mbappé de fans van Real toesprak, legde de Franse international eerst nog medische testen af en ondertekende hij aan de zijde van Real-voorzitter Florentino Pérez zijn vijf jaar lopende contract. Mbappé poseerde met zijn nieuwe shirt met rugnummer 9. Daarmee treedt hij in de voetsporen van zijn landgenoot Karim Benzema en de Portugees Cristiano Ronaldo. Ook bij de presentatie van de Portugese superster in 2009 zat het Madrileense stadion helemaal vol, maar toen konden er wat minder mensen in.

Felicitaties

Na een speech van Pérez kreeg Mbappé op het podium felicitaties van zijn landgenoot en voormalig Real Madrid-trainer Zinédine Zidane en erevoorzitter José Martínez Sánchez.

Champions League-winnaar Real Madrid speelt 14 augustus de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Atalanta. Real Mallorca is enkele dagen later de eerste tegenstander in de Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

3 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

3 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

4 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

15 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

16 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

17 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

21 uur geleden