Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé belooft bij presentatie 'leven te geven' voor Real Madrid

Mbappé belooft bij presentatie 'leven te geven' voor Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé gaat zijn leven geven voor Real Madrid. Dat zei de 25-jarige sterspeler bij zijn presentatie in een met 85.000 mensen volgepakt Santiago Bernabéu.

"Wow, het is geweldig om hier te zijn", aldus Mbappé. "Ik heb er jarenlang van gedroomd om voor Real Madrid te spelen en vandaag is mijn droom uitgekomen. Ik ben een gelukkige jongen."

Voordat Mbappé de fans van Real toesprak, legde de Franse international eerst nog medische testen af en ondertekende hij aan de zijde van Real-voorzitter Florentino Pérez zijn vijf jaar lopende contract. Mbappé poseerde met zijn nieuwe shirt met rugnummer 9. Daarmee treedt hij in de voetsporen van zijn landgenoot Karim Benzema en de Portugees Cristiano Ronaldo. Ook bij de presentatie van de Portugese superster in 2009 zat het Madrileense stadion helemaal vol, maar toen konden er wat minder mensen in.

Felicitaties

Na een speech van Pérez kreeg Mbappé op het podium felicitaties van zijn landgenoot en voormalig Real Madrid-trainer Zinédine Zidane en erevoorzitter José Martínez Sánchez.

Champions League-winnaar Real Madrid speelt 14 augustus de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Atalanta. Real Mallorca is enkele dagen later de eerste tegenstander in de Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

12 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

12 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

14 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

18 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

19 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

19 uur geleden