Mbappé begint op de bank bij Paris Saint-Germain
MANCHESTER (ANP) - Kylian Mbappé is niet fit genoeg om dinsdag in de return van de halve finale van de Champions League tegen Manchester City vanaf het begin mee te doen. De belangrijke aanvaller van Paris Saint-Germain heeft te veel last van een kuit, waardoor hij op de reservebank start. Mbappé miste door de blessure ook de laatste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain.
Mauro Icardi start als spits bij PSG en krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Neymar en Ángel Di María. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker was vorige week in de eerste wedstrijd nog basisspeler, maar zit nu op de bank.
Bij Manchester City blijft Oranje-international Nathan Aké ook buiten de basis. Het gevaar moet voorin weer komen van Kevin De Bruyne, Riyah Mahrez en Phil Foden. De Bruyne en Mahrez scoorden vorige week in Parijs allebei een keer en zorgden er zo voor dat hun elftal met 2-1 won.
De winnaar plaatst zich voor de finale tegen Chelsea of Real Madrid.
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - België treedt aan zonder aanvoerder Youri Tielemans tegen Spanje in de kwartfinale van het WK voetbal. De middenvelder is vlak voor de aftrap tijdens de warming-up geblesseerd geraakt. Hans Vanaken vervangt hem in de selectie van bondscoach Rudy Garcia. Het duel wordt gespeeld in het Los Angeles Stadium.
6 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente voert één verrassende wijziging door in zijn basiselftal voor de kwartfinale op het WK voetbal tegen België. Fabián Ruiz neemt op het middenveld de positie over van Pedri. Verder zijn er geen veranderingen in vergelijking met het team dat de wedstrijd begon tegen Portugal in de achtste finales.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Doelman Youri Schoonderwaldt gaat definitief van Sparta Rotterdam naar VVV-Venlo. De 26-jarige keeper speelde vorig seizoen al op huurbasis voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie, waar hij eerste doelman was. Hij tekende voor twee seizoenen in Venlo.
15 uur geleden