Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé begint op de bank bij Paris Saint-Germain

Mbappé begint op de bank bij Paris Saint-Germain

MANCHESTER (ANP) - Kylian Mbappé is niet fit genoeg om dinsdag in de return van de halve finale van de Champions League tegen Manchester City vanaf het begin mee te doen. De belangrijke aanvaller van Paris Saint-Germain heeft te veel last van een kuit, waardoor hij op de reservebank start. Mbappé miste door de blessure ook de laatste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain.

Mauro Icardi start als spits bij PSG en krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Neymar en Ángel Di María. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker was vorige week in de eerste wedstrijd nog basisspeler, maar zit nu op de bank.

Bij Manchester City blijft Oranje-international Nathan Aké ook buiten de basis. Het gevaar moet voorin weer komen van Kevin De Bruyne, Riyah Mahrez en Phil Foden. De Bruyne en Mahrez scoorden vorige week in Parijs allebei een keer en zorgden er zo voor dat hun elftal met 2-1 won.

De winnaar plaatst zich voor de finale tegen Chelsea of Real Madrid.

Meer uit Voetbal

Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

13 minuten geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

2 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

2 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

5 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

6 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

6 uur geleden
Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

13 uur geleden