Mbappé begint op de bank bij Paris Saint-Germain
MANCHESTER (ANP) - Kylian Mbappé is niet fit genoeg om dinsdag in de return van de halve finale van de Champions League tegen Manchester City vanaf het begin mee te doen. De belangrijke aanvaller van Paris Saint-Germain heeft te veel last van een kuit, waardoor hij op de reservebank start. Mbappé miste door de blessure ook de laatste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain.
Mauro Icardi start als spits bij PSG en krijgt vanaf de zijkanten ondersteuning van Neymar en Ángel Di María. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker was vorige week in de eerste wedstrijd nog basisspeler, maar zit nu op de bank.
Bij Manchester City blijft Oranje-international Nathan Aké ook buiten de basis. Het gevaar moet voorin weer komen van Kevin De Bruyne, Riyah Mahrez en Phil Foden. De Bruyne en Mahrez scoorden vorige week in Parijs allebei een keer en zorgden er zo voor dat hun elftal met 2-1 won.
De winnaar plaatst zich voor de finale tegen Chelsea of Real Madrid.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden