Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé aan de betere hand, maar meespelen tegen Polen onzeker

Mbappé aan de betere hand, maar meespelen tegen Polen onzeker

PADERBORN (ANP/DPA) - Kylian Mbappé is aan de betere hand. Dat zegt de Franse bondscoach Didier Deschamps over de gebroken neus van zijn sterspeler. "Maar of hij dinsdag tegen Polen kan starten? Dat zien we tegen die tijd wel", aldus de 55-jarige trainer.

In het eerste duel met Oostenrijk brak Mbappé zijn neus na een harde botsing. Daardoor miste hij de wedstrijd tegen Oranje (0-0) en traint hij nu met een speciaal masker. "Alles gaat in ieder geval de goede kant op", zei Deschamps zondag in aanloop naar het treffen met Polen.

"Als hij speelt doet hij dat het liefst zonder masker. Maar de dokter vindt dat geen goed idee", voegde middenvelder Aurélien Tchouaméni daar nog aan toe. "Maar als hij op het veld staat zal hij ons veel brengen."

Frankrijk speelt dinsdag om 18.00 uur de laatste groepswedstrijd tegen Polen. Nederland treft op datzelfde tijdstip Oostenrijk in Berlijn.

Meer uit Voetbal

Inter met Dumfries tegen PSG in finale Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.

12 uur geleden
Trainer Gasperini kondigt vertrek bij Atalanta aan

BERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.

13 uur geleden
Forbes: Real Madrid opnieuw waardevolste voetbalclub

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.

17 uur geleden
FC Zürich stelt Van der Gaag aan als trainer

ZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.

17 uur geleden
Heitinga vindt zich klaar om als trainer terug te keren bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.

18 uur geleden
Ajax bevestigt komst trainer Heitinga en assistent Keizer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.

19 uur geleden
Oud-voorzitter Inter overlijdt op dag Champions League-finale

MILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.

19 uur geleden