Mbappé aan de betere hand, maar meespelen tegen Polen onzeker
PADERBORN (ANP/DPA) - Kylian Mbappé is aan de betere hand. Dat zegt de Franse bondscoach Didier Deschamps over de gebroken neus van zijn sterspeler. "Maar of hij dinsdag tegen Polen kan starten? Dat zien we tegen die tijd wel", aldus de 55-jarige trainer.
In het eerste duel met Oostenrijk brak Mbappé zijn neus na een harde botsing. Daardoor miste hij de wedstrijd tegen Oranje (0-0) en traint hij nu met een speciaal masker. "Alles gaat in ieder geval de goede kant op", zei Deschamps zondag in aanloop naar het treffen met Polen.
"Als hij speelt doet hij dat het liefst zonder masker. Maar de dokter vindt dat geen goed idee", voegde middenvelder Aurélien Tchouaméni daar nog aan toe. "Maar als hij op het veld staat zal hij ons veel brengen."
Frankrijk speelt dinsdag om 18.00 uur de laatste groepswedstrijd tegen Polen. Nederland treft op datzelfde tijdstip Oostenrijk in Berlijn.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
29 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
31 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Scheidsrechter Joey Kooij baalde van zijn optreden in het thuisduel van FC Twente tegen Ajax (2-2). Bij een voorsprong van 1-2 voor de bezoekers onderbrak hij een veelbelovende aanval van de thuisploeg omdat hij van videoscheidsrechter Dennis Higler hoorde dat Wout Weghorst een strafschop had veroorzaakt. Bij het zien van de beelden zag hij het anders. Geen penalty voor Ajax, maar FC Twente was vooral boos dat hen de gelijkmaker was ontnomen.
53 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League herpakt van de nederlagen tegen Arsenal en Fenerbahçe. De ploeg van coach Andoni Iraola won met 3-1 bij Crystal Palace in Londen. Liverpool staat door de zege met 18 punten op de vierde plaats.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.
4 uur geleden