Mazraoui start zaterdag in basis bij Bayern München
MUNCHEN (ANP/DPA) - Noussair Mazraoui start zaterdag in de basis bij Bayern München. Volgens coach Julian Nagelsmann maakte de oud-Ajacied indruk tijdens zijn invalbeurt in de wedstrijd in de Champions League dinsdag tegen Barcelona (2-0).
"Hij had goede aanvallende acties en verdedigde ook erg goed. Hij deed het geweldig en heeft meer vertrouwen in zichzelf. Hij start morgen in de basis en kan laten zien wat hij kan", aldus Nagelsmann.
Bayern München neemt het op tegen Augsburg. Nagelsmann kan in de wedstrijd niet beschikken over Lucas Hernández. De verdediger, die de score opende tegen Barcelona, heeft een spierblessure opgelopen. Hij is ook niet opgenomen in de Franse selectie voor de duels in de Nations League.
De Duitse recordkampioen speelde in de Bundesliga al drie keer gelijk. "We zullen vooral hard moeten werken in plaats van geweldig voetballen. We moeten de kansen benutten die we creëren."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
54 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
19 uur geleden