Mazraoui start zaterdag in basis bij Bayern München
MUNCHEN (ANP/DPA) - Noussair Mazraoui start zaterdag in de basis bij Bayern München. Volgens coach Julian Nagelsmann maakte de oud-Ajacied indruk tijdens zijn invalbeurt in de wedstrijd in de Champions League dinsdag tegen Barcelona (2-0).
"Hij had goede aanvallende acties en verdedigde ook erg goed. Hij deed het geweldig en heeft meer vertrouwen in zichzelf. Hij start morgen in de basis en kan laten zien wat hij kan", aldus Nagelsmann.
Bayern München neemt het op tegen Augsburg. Nagelsmann kan in de wedstrijd niet beschikken over Lucas Hernández. De verdediger, die de score opende tegen Barcelona, heeft een spierblessure opgelopen. Hij is ook niet opgenomen in de Franse selectie voor de duels in de Nations League.
De Duitse recordkampioen speelde in de Bundesliga al drie keer gelijk. "We zullen vooral hard moeten werken in plaats van geweldig voetballen. We moeten de kansen benutten die we creëren."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
1 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geleden