Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mazraoui sluit vertrek bij Bayern München niet uit

Mazraoui sluit vertrek bij Bayern München niet uit

MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Noussair Mazraoui sluit een vertrek bij Bayern München in de komende zomer niet uit. Dat zegt de Marokkaanse international in een interview met de krant Bild. De voormalig Ajacied is ontevreden over het aantal speelminuten dat hij krijgt bij de Duitse kampioen.

Nadat hij met zijn land eind vorig jaar op het WK had gespeeld, kreeg Mazraoui last van een blessure en werd hij ziek. Zijn rentree was in maart, maar sindsdien werd hij nauwelijks ingezet. Sinds de nieuwe trainer Thomas Tuchel er zit, is daar geen verandering in gekomen.

"In de eerste helft van het seizoen heb ik mij in het elftal gevochten", zegt Mazraoui tegen Bild. "In die periode heb ik kunnen laten zien wat ik kan. Nu voelt het alsof men mij is vergeten, al zijn dat misschien grote woorden. Maar in het voetbal ben je zo goed als je was in je laatste wedstrijd. En mijn laatste wedstrijd is van lang geleden. Ik ben niet eens meer tweede keus, maar derde of vierde."

Toekomst

Dat heeft hem aan het nadenken gezet over zijn toekomst. "Toch wil ik nog niet aan opgeven denken. In voetbal kunnen dingen snel veranderen. Maar als de situatie zo blijft, is dat niet wat ik wil en is dat ook niet wat ik verdien."

Bayern München werd woensdag in de kwartfinales van de Champions League uitgeschakeld door Manchester City. De club, die drie prijzen hoopte te winnen, vloog met Tuchel op de bank ook al uit het nationale bekertoernooi. Vooralsnog is Bayern wel de koploper in de Bundesliga.

Van de andere oud-Ajacieden in München komt alleen Matthijs de Ligt vrijwel altijd in actie. Ook Daley Blind en Ryan Gravenberch zitten voornamelijk op de bank.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

7 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

7 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

7 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

9 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

9 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

9 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

11 uur geleden