Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Noussair Mazraoui is maandag teruggekeerd op het trainingsveld van zijn club en maakt deel uit van de selectie die afreist naar Turkije voor het Champions League-duel van dinsdag met Galatasaray. Ex-Ajacied Mazraoui miste zaterdag het met 3-1 gewonnen competitieduel met FSV Mainz vanwege een spierblessure.
De Marokkaanse international was vanwege een bericht op Instagram, waarin hij de Palestijnen de overwinning wenst in het conflict met Israël, door het bestuur ter verantwoording geroepen. Na een verklaring dat Mazraoui voor wereldvrede is en tegen elke vorm van terrorisme en haat bleef een sanctie uit.
Ook Serge Gnabry meldde zich na een armbreuk weer op de training, net als de al veel langer geblesseerde doelman Manuel Neuer, die dicht bij een rentree is. De geblesseerden Dayot Upamecano, Raphaël Guerreiro en Leon Goretzka ontbraken. Trainer Thomas Tuchel zei zaterdag al te hopen dat Mazraoui fit genoeg is om tegen Galatasaray te kunnen spelen.
Bayern München leidt in groep A na overwinningen op Manchester United en FC Kopenhagen. Galatasaray, dat met 3-2 bij United won, volgt met 4 punten.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
10 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
11 uur geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
14 uur geleden