Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Noussair Mazraoui is maandag teruggekeerd op het trainingsveld van zijn club en maakt deel uit van de selectie die afreist naar Turkije voor het Champions League-duel van dinsdag met Galatasaray. Ex-Ajacied Mazraoui miste zaterdag het met 3-1 gewonnen competitieduel met FSV Mainz vanwege een spierblessure.
De Marokkaanse international was vanwege een bericht op Instagram, waarin hij de Palestijnen de overwinning wenst in het conflict met Israël, door het bestuur ter verantwoording geroepen. Na een verklaring dat Mazraoui voor wereldvrede is en tegen elke vorm van terrorisme en haat bleef een sanctie uit.
Ook Serge Gnabry meldde zich na een armbreuk weer op de training, net als de al veel langer geblesseerde doelman Manuel Neuer, die dicht bij een rentree is. De geblesseerden Dayot Upamecano, Raphaël Guerreiro en Leon Goretzka ontbraken. Trainer Thomas Tuchel zei zaterdag al te hopen dat Mazraoui fit genoeg is om tegen Galatasaray te kunnen spelen.
Bayern München leidt in groep A na overwinningen op Manchester United en FC Kopenhagen. Galatasaray, dat met 3-2 bij United won, volgt met 4 punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
14 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
51 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
17 uur geleden