Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Noussair Mazraoui is maandag teruggekeerd op het trainingsveld van zijn club en maakt deel uit van de selectie die afreist naar Turkije voor het Champions League-duel van dinsdag met Galatasaray. Ex-Ajacied Mazraoui miste zaterdag het met 3-1 gewonnen competitieduel met FSV Mainz vanwege een spierblessure.
De Marokkaanse international was vanwege een bericht op Instagram, waarin hij de Palestijnen de overwinning wenst in het conflict met Israël, door het bestuur ter verantwoording geroepen. Na een verklaring dat Mazraoui voor wereldvrede is en tegen elke vorm van terrorisme en haat bleef een sanctie uit.
Ook Serge Gnabry meldde zich na een armbreuk weer op de training, net als de al veel langer geblesseerde doelman Manuel Neuer, die dicht bij een rentree is. De geblesseerden Dayot Upamecano, Raphaël Guerreiro en Leon Goretzka ontbraken. Trainer Thomas Tuchel zei zaterdag al te hopen dat Mazraoui fit genoeg is om tegen Galatasaray te kunnen spelen.
Bayern München leidt in groep A na overwinningen op Manchester United en FC Kopenhagen. Galatasaray, dat met 3-2 bij United won, volgt met 4 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
4 uur geleden