Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray

Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Noussair Mazraoui is maandag teruggekeerd op het trainingsveld van zijn club en maakt deel uit van de selectie die afreist naar Turkije voor het Champions League-duel van dinsdag met Galatasaray. Ex-Ajacied Mazraoui miste zaterdag het met 3-1 gewonnen competitieduel met FSV Mainz vanwege een spierblessure.

De Marokkaanse international was vanwege een bericht op Instagram, waarin hij de Palestijnen de overwinning wenst in het conflict met Israël, door het bestuur ter verantwoording geroepen. Na een verklaring dat Mazraoui voor wereldvrede is en tegen elke vorm van terrorisme en haat bleef een sanctie uit.

Ook Serge Gnabry meldde zich na een armbreuk weer op de training, net als de al veel langer geblesseerde doelman Manuel Neuer, die dicht bij een rentree is. De geblesseerden Dayot Upamecano, Raphaël Guerreiro en Leon Goretzka ontbraken. Trainer Thomas Tuchel zei zaterdag al te hopen dat Mazraoui fit genoeg is om tegen Galatasaray te kunnen spelen.

Bayern München leidt in groep A na overwinningen op Manchester United en FC Kopenhagen. Galatasaray, dat met 3-2 bij United won, volgt met 4 punten.

Meer uit Voetbal

Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

2 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

2 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

11 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

11 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

12 uur geleden