Mazraoui na blessure met Bayern mee naar Galatasaray
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-verdediger Noussair Mazraoui is maandag teruggekeerd op het trainingsveld van zijn club en maakt deel uit van de selectie die afreist naar Turkije voor het Champions League-duel van dinsdag met Galatasaray. Ex-Ajacied Mazraoui miste zaterdag het met 3-1 gewonnen competitieduel met FSV Mainz vanwege een spierblessure.
De Marokkaanse international was vanwege een bericht op Instagram, waarin hij de Palestijnen de overwinning wenst in het conflict met Israël, door het bestuur ter verantwoording geroepen. Na een verklaring dat Mazraoui voor wereldvrede is en tegen elke vorm van terrorisme en haat bleef een sanctie uit.
Ook Serge Gnabry meldde zich na een armbreuk weer op de training, net als de al veel langer geblesseerde doelman Manuel Neuer, die dicht bij een rentree is. De geblesseerden Dayot Upamecano, Raphaël Guerreiro en Leon Goretzka ontbraken. Trainer Thomas Tuchel zei zaterdag al te hopen dat Mazraoui fit genoeg is om tegen Galatasaray te kunnen spelen.
Bayern München leidt in groep A na overwinningen op Manchester United en FC Kopenhagen. Galatasaray, dat met 3-2 bij United won, volgt met 4 punten.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
58 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
4 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
5 uur geleden