Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mazraoui mist laatste training en mogelijk ook duel met België

Mazraoui mist laatste training en mogelijk ook duel met België

DOHA (ANP) - Marokko moet het zondag op het WK tegen België mogelijk stellen zonder rechtsback Noussair Mazraoui. De oud-Ajacied heeft aan het openingsduel van de Marokkanen tegen Kroatië een heupblessure overgehouden.

"Mazraoui mist de training vandaag, maar ik hoop hem zondag terug te hebben", zei bondscoach Walid Regragui. "We hebben nog 24 uur tot de wedstrijd. We nemen zondagochtend een beslissing en moeten dan overwegen of het het risico waard is."

De 25-jarige Mazraoui is al de vijfde speler van Bayern München die geblesseerd is geraakt kort voor of tijdens het WK. Bouna Sarr en Sadio Mané missen het hele toernooi wegens een blessure en ook Lucas Hernández en Leroy Sané zijn geblesseerd.

Mazraoui ging in de eerste wedstrijd van zijn land op het WK na een uur naar de kant. Het duel eindigde zonder goals.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

1 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

2 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

3 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

3 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

3 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

5 uur geleden