Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Max Verstappen: in 2021 er vanaf eerste race meteen bij zitten

Max Verstappen: in 2021 er vanaf eerste race meteen bij zitten

AMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen hoopt volgend seizoen vanaf de eerste race dichter bij Mercedes te zitten. Dat zei de Formule 1-coureur van Red Bull tijdens de voorvertoning van de documentaire die Ziggo over hem heeft gemaakt.

De Nederlander, die zondag de Grand Prix van Abu Dhabi won, zegt blij te zijn met zijn zege, maar hoopt dat het een opmaat is naar meer en dat hij er in 2021 vanaf het begin meteen bij zit. "We hebben wel vaker aan het einde van het seizoen goede wedstrijden gehad, alleen we verliezen de laatste paar jaar vaak aan het begin dan weer de aansluiting en dat moet volgend jaar natuurlijk anders", aldus Verstappen.

"We hebben natuurlijk een paar zwakheden in de auto gevonden die we dit jaar niet konden aanpassen, maar die wel voor volgend jaar worden aangepast", vervolgt hij. "Ik hoop dat we er vanaf het begin veel dichterbij zitten, dan kan je ook wat meer aanvallen. De eerste paar wedstrijden dit jaar zat je er telkens een halve seconde achter, dus dan kan je gewoon niks uitrichten."

Gehoopt op meer

Zijn vader Jos had zelf ook gehoopt op meer. "We hadden gehoopt dat hij voor het wereldkampioenschap kon vechten. Maar na een, twee wedstrijden zie je al wat een seizoen gaat brengen, en ja: het moet beter", aldus de oud-coureur bij onder meer Benetton, Arrows en Minardi tegen het ANP.

Aan Max heeft het in ieder geval niet gelegen, meent Jos. "Ik vind dat Max het ontzettend goed gedaan heeft, maar de auto moet echt wel sneller worden. Het team weet waar de zwakheden liggen en daar moet echt flink aan gewerkt worden."

Het is voor de 23-jarige Nederlander komend jaar dan ook echt erop of eronder. Max: "Komend jaar gaat de grootste kans zijn van de laatste paar jaren om er echt heel dichtbij te zitten."

Meer uit Sport

Nederlandse turners na eerste dag WK op plek vijf, Japan leidt

ROTTERDAM (ANP) - Turners Casimir Schmidt, Elijah Faverus, Amine Abaidi, Loran de Munck en Jermain Grünberg bezetten na vier van de zes startgroepen (subdivisies) de vijfde plek in het landenklassement bij de WK in Rotterdam. Olympisch teamkampioen Japan gaat aan de leiding (254,529 punten), gevolgd door Europees kampioen Groot-Brittannië (251,460).

12 uur geleden
Turner De Munck hoopt dat WK-teamfinale haalbaar is

ROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) hoopt dat de teamscore van de Nederlandse ploeg voldoende is voor een plek in de teamfinale. Na drie van de zes startgroepen staat Nederland tweede. De beste acht landenteams gaan naar de finale.

12 uur geleden
Turner Schmidt na dagen van twijfel opgelucht bij WK

ROTTERDAM (ANP) - Turner Casimir Schmidt (30) heeft eerder deze week getwijfeld of hij wel in actie kon komen bij de WK in Rotterdam. Dat zei hij na afloop van de kwalificatiewedstrijd.

13 uur geleden
Nederlandse turners moeten voorlopig afwachten bij WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners moeten bij de WK in Rotterdam nog lang wachten voor duidelijk is waar hun teamtotaal van 242,995 punten ze brengt. Na drie van de zes startgroepen (subdivisies) bezetten turners Casimir Schmidt, Loran de Munck, Elijah Faverus, Amine Abaidi en Jermain Grünberg de tweede plek in het landenklassement. De Russische ploeg, uitkomend als World Gymnastics 2, gaat voorlopig aan de leiding met 249,162 punten.

14 uur geleden
Borghesi wint vierde etappe Eneco Tour, Nooijen behoudt leiding

WIJSTER (ANP) - Wielrenster Letizia Borghesi heeft de vierde etappe van de Eneco Tour op haar naam geschreven. De Italiaanse van AG Insurance - Soudal was op de keien naar de top van de VAM-berg de sterkste en bleef Pfeiffer Georgi (Team Picnic PostNL) voor. Lieke Nooijen werd derde en gaat zondag als klassementsleidster de slotetappe in.

17 uur geleden
Van Empel viert rentree met vierde plaats in veldrit Meulebeke

MEULEBEKE (ANP) - Fem van Empel heeft haar rentree in het veldrijden gevierd met de vierde plaats in de Berencross in het Belgische Meulebeke. De 24-jarige drievoudig wereldkampioene was er bijna een jaar lang uit door mentale problemen.

18 uur geleden
Russische turners voorlopig aan de leiding bij WK in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Russische turnmannen, uitkomend als World Gymnastics 2, hebben na de tweede van in totaal zes startgroepen (subdivisies) de leiding gepakt in het landenklassement bij de WK turnen in Rotterdam.

18 uur geleden