Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Matip voegt zich bij lange lijst geblesseerden Liverpool

Matip voegt zich bij lange lijst geblesseerden Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Joel Matip is bij Liverpool de volgende speler die voorlopig niet in actie kan komen door een blessure. De verdediger heeft last van zijn knie. "Er moet nog een scan worden gemaakt, maar het ziet er niet goed uit", zei trainer Jürgen Klopp in zijn vooruitblik op de ontmoeting van woensdag met Sheffield United.

Matip liep de blessure zondag op in de door Liverpool ternauwernood gewonnen wedstrijd tegen Fulham (4-3). Aanvaller Diogo Jota is aan de beterende hand na de spierblessure die hij vorige maand opliep tegen Manchester City. Doelman Alisson Becker is voorlopig ook nog afwezig, net als vleugelverdediger Andy Robertson en middenvelders Stefan Bajcetic en Thiago Alcantara.

Sheffield United ontsloeg trainer Paul Heckingbottom en haalde Chris Wilder terug als vervanger. "Wat kan hij doen in zo'n korte tijd? Ik denk niet dat hij zoveel zal veranderen richting onze wedstrijd", aldus Klopp.

Aanvaller Mo Salah is nog één treffer verwijderd van zijn tweehonderdste doelpunt voor Liverpool.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

39 minuten geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

48 minuten geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

1 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

3 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

4 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

5 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

6 uur geleden