Matip voegt zich bij lange lijst geblesseerden Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Joel Matip is bij Liverpool de volgende speler die voorlopig niet in actie kan komen door een blessure. De verdediger heeft last van zijn knie. "Er moet nog een scan worden gemaakt, maar het ziet er niet goed uit", zei trainer Jürgen Klopp in zijn vooruitblik op de ontmoeting van woensdag met Sheffield United.
Matip liep de blessure zondag op in de door Liverpool ternauwernood gewonnen wedstrijd tegen Fulham (4-3). Aanvaller Diogo Jota is aan de beterende hand na de spierblessure die hij vorige maand opliep tegen Manchester City. Doelman Alisson Becker is voorlopig ook nog afwezig, net als vleugelverdediger Andy Robertson en middenvelders Stefan Bajcetic en Thiago Alcantara.
Sheffield United ontsloeg trainer Paul Heckingbottom en haalde Chris Wilder terug als vervanger. "Wat kan hij doen in zo'n korte tijd? Ik denk niet dat hij zoveel zal veranderen richting onze wedstrijd", aldus Klopp.
Aanvaller Mo Salah is nog één treffer verwijderd van zijn tweehonderdste doelpunt voor Liverpool.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
22 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
4 uur geleden