Matip voegt zich bij lange lijst geblesseerden Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Joel Matip is bij Liverpool de volgende speler die voorlopig niet in actie kan komen door een blessure. De verdediger heeft last van zijn knie. "Er moet nog een scan worden gemaakt, maar het ziet er niet goed uit", zei trainer Jürgen Klopp in zijn vooruitblik op de ontmoeting van woensdag met Sheffield United.
Matip liep de blessure zondag op in de door Liverpool ternauwernood gewonnen wedstrijd tegen Fulham (4-3). Aanvaller Diogo Jota is aan de beterende hand na de spierblessure die hij vorige maand opliep tegen Manchester City. Doelman Alisson Becker is voorlopig ook nog afwezig, net als vleugelverdediger Andy Robertson en middenvelders Stefan Bajcetic en Thiago Alcantara.
Sheffield United ontsloeg trainer Paul Heckingbottom en haalde Chris Wilder terug als vervanger. "Wat kan hij doen in zo'n korte tijd? Ik denk niet dat hij zoveel zal veranderen richting onze wedstrijd", aldus Klopp.
Aanvaller Mo Salah is nog één treffer verwijderd van zijn tweehonderdste doelpunt voor Liverpool.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
12 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
16 uur geleden