Matige start golfer Luiten in Dubai
DUBAI (ANP) - Golfer Joost Luiten is niet goed begonnen aan de Omega Dubai Desert Classic, een toernooi van de Europese Tour. De 35-jarige Luiten ging op de eerste dag in Dubai rond in 74 slagen, 2 slagen boven het baangemiddelde.
Luiten liet op zijn scorekaart vier bogeys en twee birdies noteren. De Zuid-Hollander eindigde slecht; op drie van de laatste zes holes sloeg hij een bogey. De zesvoudig toernooiwinnaar op de European Tour deelt na de eerste ronde de 89e plaats.
Vorige week kende Luiten nog een sterke start in Abu Dhabi, waar hij op de eerste twee dagen bovenin meedeed. Hij werd, na een wat minder weekend, uiteindelijk gedeeld 35e.
De Zuid-Afrikaan Richard Sterne is de leider na de eerste achttien holes met een score van 64 (-8). Hij maakte negen birdies en moest één bogey toestaan. De Amerikaan Kurt Kutayama volgt op de tweede plaats met 65 (-7).
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - Zeventien Nederlanders doen mee aan de komende Tour de France. Dat is het hoogste aantal sinds 2015, toen er twintig Nederlanders aan de start stonden. Vorig jaar waren het er dertien.
6 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Het is afwachten of Serena Williams samen met haar zus Venus kan tennissen in het dubbelspel op Wimbledon. De 44-jarige Amerikaanse heeft haar rechterknie verrekt bij haar rentree dinsdag in het enkelspel. "Ze doet er alles aan om fit te zijn voor haar dubbelspelwedstrijd later deze week", meldde haar zaakwaarnemer in The Times.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Er is een teken van leven van de vermiste shorttracker Sven Roes. Schaatsbond KNSB laat mede namens de familie en de politie in een verklaring weten dat Roes "een vlucht naar het buitenland heeft genomen".
2 uur geledenGERNO DI LESMO (ANP) - Yamaha heeft twee grote transfers bekendgemaakt in de MotoGP. Oud-wereldkampioen en huidig WK-leider Jorge Martín en de opkomende ster Ai Ogura komen vanaf 2027 uit voor het Japanse fabrieksteam.
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
14 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
17 uur geleden