Matig serveren breekt tennisser Medvedev niet op
MELBOURNE (ANP) - Daniil Medvedev heeft met enige moeite de tweede ronde bereikt op de Australian Open. De Russische tennisser, als vierde geplaatst in Melbourne, had vier sets nodig tegen de Amerikaan Frances Tiafoe. De setstanden waren 6-3 4-6 6-4 6-2.
Medvedev (23) was afgelopen jaar finalist op de US Open. Op de Australian Open is het bereiken van de vierde ronde in 2019 tot nu toe zijn beste resultaat.
De Rus was niet helemaal tevreden over zijn eerste optreden. Zo sloeg hij liefst twaalf dubbele fouten. "Te veel, ik zal beter moeten gaan spelen", gaf hij toe. "Maar Frances was ook een lastige tegenstander, een erg goede speler. Ik wist dat het geen makkelijke opdracht zou worden. En de eerste ronde op een grandslamtoernooi is sowieso altijd lastig."
Zijn volgende tegenstander is Pedro Martínez. De Spaanse qualifier versloeg de Duitser Dominik Koepfer in drie sets.
Meer uit Sport
BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
44 minuten geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
14 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
18 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
22 uur geleden