Matig serveren breekt tennisser Medvedev niet op
MELBOURNE (ANP) - Daniil Medvedev heeft met enige moeite de tweede ronde bereikt op de Australian Open. De Russische tennisser, als vierde geplaatst in Melbourne, had vier sets nodig tegen de Amerikaan Frances Tiafoe. De setstanden waren 6-3 4-6 6-4 6-2.
Medvedev (23) was afgelopen jaar finalist op de US Open. Op de Australian Open is het bereiken van de vierde ronde in 2019 tot nu toe zijn beste resultaat.
De Rus was niet helemaal tevreden over zijn eerste optreden. Zo sloeg hij liefst twaalf dubbele fouten. "Te veel, ik zal beter moeten gaan spelen", gaf hij toe. "Maar Frances was ook een lastige tegenstander, een erg goede speler. Ik wist dat het geen makkelijke opdracht zou worden. En de eerste ronde op een grandslamtoernooi is sowieso altijd lastig."
Zijn volgende tegenstander is Pedro Martínez. De Spaanse qualifier versloeg de Duitser Dominik Koepfer in drie sets.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.
10 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
1 dag geleden