Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Matic zet loopbaan voort bij AS Roma

Matic zet loopbaan voort bij AS Roma

ROME (ANP/BELGA) - Voetballer Nemanja Matic zet zijn loopbaan voort bij AS Roma. De Servische middenvelder heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract voor één jaar getekend met een optie voor een tweede jaar.

"Roma is een grote club met fantastische fans en een algemeen bekende coach, José Mourinho, waardoor de beslissing om hier te tekenen heel eenvoudig bleek. Ik hoop dat we samen mooie dingen kunnen bereiken", zegt Matic op de website van zijn nieuwe club.

De 33-jarige Matic komt transfervrij over van Manchester United, waar hij sinds 2017 speelde. Matic maakte in april al bekend dat hij United aan het einde van het Premier League-seizoen zou gaan verlaten. Het afgelopen seizoen was hij vooral bankzitter en kwam hij slechts 26 keer in actie namens de club, waarvan 17 keer in de Premier League.

Matic speelde eerder bij Chelsea, Benfica en Vitesse. Zijn nieuwe club, AS Roma, won afgelopen seizoen de eerste editie van de Conference League door Feyenoord in de finale te verslaan (1-0). In de Serie A eindigde ploeg als zesde.

Meer uit Voetbal

Poolse scheidsrechter Marciniak fluit uitduel Oranje in Servië

NYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.

2 uur geleden
Oranje traint dag na duel met Duitsland met invallers en reserves

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.

2 uur geleden
Wirtz en Burkardt vervangen geblesseerd duo bij Duitsland

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.

2 uur geleden
Xavi roept Zirkzee op als vervanger voor geblesseerde Brobbey

ZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft Joshua Zirkzee opgeroepen als vervanger voor de geblesseerde Brian Brobbey. Dat maakte de KNVB een dag na het gelijkspel van Oranje in Amsterdam tegen Duitsland (1-1) bekend. Zirkzee meldt zich vrijdagavond in Zeist bij de selectie.

4 uur geleden
Bestuursvoorzitters grote voetbalcompetities kritisch op FIFA

ZÜRICH (ANP/DPA) - Ook de bestuursvoorzitters van de hoogste voetbalcompetities in Duitsland, Spanje, Italië en Engeland hebben scherpe kritiek geuit op de FIFA en voorzitter Gianni Infantino. De Zwitser kwam in opspraak door het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.

4 uur geleden
Afscheidsinterland Messi binnen twee uur uitverkocht

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.

5 uur geleden
Vitesse stelt Schuiteman aan als technisch directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.

5 uur geleden