Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Matic zet loopbaan voort bij AS Roma

Matic zet loopbaan voort bij AS Roma

ROME (ANP/BELGA) - Voetballer Nemanja Matic zet zijn loopbaan voort bij AS Roma. De Servische middenvelder heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract voor één jaar getekend met een optie voor een tweede jaar.

"Roma is een grote club met fantastische fans en een algemeen bekende coach, José Mourinho, waardoor de beslissing om hier te tekenen heel eenvoudig bleek. Ik hoop dat we samen mooie dingen kunnen bereiken", zegt Matic op de website van zijn nieuwe club.

De 33-jarige Matic komt transfervrij over van Manchester United, waar hij sinds 2017 speelde. Matic maakte in april al bekend dat hij United aan het einde van het Premier League-seizoen zou gaan verlaten. Het afgelopen seizoen was hij vooral bankzitter en kwam hij slechts 26 keer in actie namens de club, waarvan 17 keer in de Premier League.

Matic speelde eerder bij Chelsea, Benfica en Vitesse. Zijn nieuwe club, AS Roma, won afgelopen seizoen de eerste editie van de Conference League door Feyenoord in de finale te verslaan (1-0). In de Serie A eindigde ploeg als zesde.

Meer uit Voetbal

Conditietrainer Wormhoudt stopt na veertien jaar bij Oranje

ZEIST (ANP) - Conditietrainer René Wormhoudt stopt na veertien jaar bij het Nederlands elftal. Wormhoudt had dit besluit eerder dit jaar al intern bekendgemaakt bij de KNVB, meldt de voetbalbond.

13 uur geleden
Britse minister wil onderzoek naar incident tijdens WK-match

LONDEN (ANP) - De Britse handelsminister Peter Kyle wil dat wereldvoetbalbond FIFA een onderzoek instelt naar een incident op het veld na de halve WK-finale tussen Engeland en Argentinië woensdagavond. Argentijnse spelers hielden een spandoek omhoog met daarop de boodschap dat de Falklandeilanden, een overzees Brits gebiedsdeel voor de kust van Argentinië, in feite Argentijns zijn.

14 uur geleden
Engelse media: Tuchel mag aanblijven na uitschakeling op WK

ATLANTA (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel mag aanblijven, ondanks de pijnlijke uitschakeling in de halve finale van het WK woensdag tegen Argentinië (1-2). Vooraanstaande Britse media als de BBC en The Times schrijven dat de 52-jarige Duitser nog het vertrouwen van de Engelse voetbalbond geniet. Tuchel verlengde begin dit jaar zijn contract tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland wordt gespeeld.

15 uur geleden
Messi: waanzinnig om twee WK-finales op rij te spelen

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.

20 uur geleden
Tuchel voelt zich verantwoordelijk voor uitschakeling Engeland

ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.

23 uur geleden
Martínez in tranen na nieuwe ontsnapping Argentinië op WK

ATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.

23 uur geleden
Uitschakeling komt hard aan bij Engelse aanvoerder Kane

ATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.

1 dag geleden