Matic verlengt contract bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - De Servische voetbalinternational Nemanja Matic heeft zijn contract bij Manchester United met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2023. De 31-jarige middenvelder speelt sinds 2017 voor de Engelse topclub. Matic was eerder in dienst bij onder meer Chelsea en Benfica.
In het seizoen 2010-2011 kwam de Serviër op huurbasis uit voor Vitesse. Matic stond toen onder contract bij Chelsea. In 27 wedstrijden in de eredivisie maakte hij twee doelpunten.
"Als voetballer heb ik nog veel te geven en ik wil nog een hoop bereiken in mijn carrière", zegt de 48-voudig international van Servië. "Het is een grote eer om dat bij Manchester United te mogen doen." Matic wacht nog op zijn eerste prijs met de 'Mancunians'. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer heeft dankzij een reeks overwinningen in de Premier League weer uitzicht op een ticket voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
2 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
3 uur geleden