Matic verlengt contract bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - De Servische voetbalinternational Nemanja Matic heeft zijn contract bij Manchester United met twee jaar verlengd, tot de zomer van 2023. De 31-jarige middenvelder speelt sinds 2017 voor de Engelse topclub. Matic was eerder in dienst bij onder meer Chelsea en Benfica.
In het seizoen 2010-2011 kwam de Serviër op huurbasis uit voor Vitesse. Matic stond toen onder contract bij Chelsea. In 27 wedstrijden in de eredivisie maakte hij twee doelpunten.
"Als voetballer heb ik nog veel te geven en ik wil nog een hoop bereiken in mijn carrière", zegt de 48-voudig international van Servië. "Het is een grote eer om dat bij Manchester United te mogen doen." Matic wacht nog op zijn eerste prijs met de 'Mancunians'. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer heeft dankzij een reeks overwinningen in de Premier League weer uitzicht op een ticket voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
10 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden