Matic verlaat Manchester United aan het einde van het seizoen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Middenvelder Nemanja Matic heeft vrijdag bekendgemaakt dat hij zijn club Manchester United aan het einde van het Premier League-seizoen zal verlaten. Daarmee komt een einde aan zijn vijfjarige periode op Old Trafford.
"Na flink wat nadenken heb ik besloten dat dit mijn laatste seizoen is. Ik heb het bestuur, de manager en mijn teamgenoten op de hoogte gebracht van mijn beslissing", schrijft de 33-jarige Matic op Instagram.
De Servische middenvelder is momenteel vooral bankzitter en kwam dit seizoen slechts 26 keer in actie namens de club, waarvan zeventien keer in de Premier League. "Het was een enorme eer en een voorrecht om voor deze geweldige club te spelen. Nu ga ik alles geven om mijn ploeggenoten tot het einde van het seizoen te helpen en zo sterk mogelijk te eindigen", aldus Matic.
Matic kwam in 2017 over van Chelsea en stond nog tot 2023 onder contract bij de club uit Manchester.
Meer uit Voetbal
N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
1 uur geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
6 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
10 uur geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
15 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
16 uur geleden