Mathijsen langer technisch directeur Willem II
TILBURG (ANP) - Joris Mathijsen is nog zeker tot de zomer van 2024 bij Willem II in dienst als technisch directeur. De eredivisionist uit Tilburg heeft het contract van de oud-international met twee jaar verlengd. Mathijsen, onder meer oud-speler van Willem II, HSV en Feyenoord, begon in 2016 als technisch manager en kreeg een jaar later zijn huidige functie. Willem II is bezig aan een goed seizoen en staat momenteel vierde in de eredivisie.
"De koers die we enkele jaren geleden hebben ingezet begint zijn vruchten af te werpen", zegt Mathijsen. "De komst van het jeugdcomplex, de professionalisering van ons scoutingsapparaat en de metamorfose van de faciliteiten voor spelers en stafleden zijn ontwikkelingen die nodig zijn om onze ambities waar te maken."
Binnen de club is er veel waardering voor Mathijsen. "Joris heeft zich uitstekend ontwikkeld. Mede door zijn beleid zet de club in zijn totaliteit continu stappen, zijn de resultaten op het veld verbeterd en wordt vermogen op het veld gecreëerd", aldus Jan van der Laak, voorzitter van de raad van commissarissen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
26 minuten geledenNYON (ANP) - Menno Geelen, algemeen directeur van Ajax, is benoemd in het bestuur van European Football Clubs (EFC). De EFC is de belangrijkste belangenorganisatie van Europese voetbalclubs. De Nederlandse clubs, de KNVB en de Eredivisie steunden de kandidatuur van Geelen.
28 minuten geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR/AFP) - Er moet een nieuwe, wereldwijde bond komen waarin voetbalclubs zich kunnen verenigen. Dat zei Nasser Al-Khelaïfi dinsdag bij de algemene vergadering van de European Football Clubs (EFC) in Kopenhagen. Al-Khelaïfi is voorzitter van deze organisatie en bekleedt diezelfde functie bij Paris Saint-Germain.
58 minuten geledenPARMA (ANP) - Alberto Gilardino is de nieuwe coach van Parma. De 44-jarige oud-international van Italië is de opvolger van Carlos Cuesta, die twee dagen geleden vertrok bij de nummer 15 van de Serie A.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ferhat Gündoğdu, de voorzitter van de Turkse voetbalscheidsrechtersorganisatie MHK, is samen met zijn vicevoorzitter en nog vijf anderen gearresteerd. Dat maakte de Turkse justitieminister Akın Gürlek dinsdag bekend via X.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is dinsdag aan het begin van de middag de voorbereiding begonnen op de derde wedstrijd in de Nations League, donderdag in Thessaloniki tegen Griekenland. Bondscoach Xavi Hernández traint in Zeist met de 24 spelers die hij nog over heeft. De oefensessie vindt achter gesloten deuren plaats.
6 uur geleden