'Matchwinner' Ziyech: blij met goede spel van Chelsea
LONDEN (ANP) - Hakim Ziyech was min of meer de matchwinner van Chelsea in het gewonnen duel (2-0) in de achtste finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De oud-Ajacied nam de openingstreffer voor zijn rekening. "We mogen blij zijn met ons spel", zei hij na het bereiken van de volgende ronde.
"De eerste 10 minuten was het even wennen", aldus Ziyech. "Daarna kregen we de controle en die hebben we niet meer weggegeven. Wij scoorden en daarna hebben wij bijna geen kansen meer weggegeven. We hebben het goed gedaan."
Over zijn eigen optreden: "Het was een belangrijk doelpunt. Het is fijn dat ik heb gescoord. Ik zit hier al een tijdje op te wachten."
Chelsea's trainer Thomas Tuchel zei: "We hebben geprobeerd onze problemen met een aanvallende speelstijl op te lossen. Daarvoor zijn we beloond. Ook hebben we bewezen dat we met een positieve instelling kunnen winnen. Net als Atlético hebben we gevochten en afgezien. Ik denk dat Chelsea een indrukwekkende prestatie heeft geleverd."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
13 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
15 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
16 uur geleden