Matchwinner Pavlidis wil zege Grieken niet vieren na dood Baldock
LONDEN (ANP/RTR) - Matchwinner Vangelis Pavlidis heeft zijn overleden collega-international George Baldock herdacht na de knappe zege van Griekenland op Engeland (1-2). "We hebben alles voor hem gegeven", zei de oud-speler van AZ na de overwinning van donderdag.
Baldock (31) werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene. Een dag later speelde Griekenland op Wembley een Nations League-wedstrijd tegen Engeland. Na het gewonnen duel poseerden de Grieken voor het uitvak met een shirt met daarop de naam van Baldock.
"Het was een hele speciale dag en wedstrijd voor ons. Onze gedachten zijn bij George", keek Pavlidis terug. "Het is niet het moment om over voetbal te praten. Hij maakte deel uit van onze ploeg. We zullen hem heel erg gaan missen. We hebben een overwinning geboekt, maar we willen het niet vieren. Er zijn geen woorden voor."
Pavlidis, gedeeld topscorer van de Eredivisie vorig seizoen, maakte aan het begin van de tweede helft de openingstreffer. Jude Bellingham hielp Engeland drie minuten voor tijd langszij, maar Pavlidis tekende in de blessuretijd voor de winnende treffer, 1-2.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
17 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
19 uur geleden