Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Matchwinner Pavlidis wil zege Grieken niet vieren na dood Baldock

Matchwinner Pavlidis wil zege Grieken niet vieren na dood Baldock

LONDEN (ANP/RTR) - Matchwinner Vangelis Pavlidis heeft zijn overleden collega-international George Baldock herdacht na de knappe zege van Griekenland op Engeland (1-2). "We hebben alles voor hem gegeven", zei de oud-speler van AZ na de overwinning van donderdag.

Baldock (31) werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene. Een dag later speelde Griekenland op Wembley een Nations League-wedstrijd tegen Engeland. Na het gewonnen duel poseerden de Grieken voor het uitvak met een shirt met daarop de naam van Baldock.

"Het was een hele speciale dag en wedstrijd voor ons. Onze gedachten zijn bij George", keek Pavlidis terug. "Het is niet het moment om over voetbal te praten. Hij maakte deel uit van onze ploeg. We zullen hem heel erg gaan missen. We hebben een overwinning geboekt, maar we willen het niet vieren. Er zijn geen woorden voor."

Pavlidis, gedeeld topscorer van de Eredivisie vorig seizoen, maakte aan het begin van de tweede helft de openingstreffer. Jude Bellingham hielp Engeland drie minuten voor tijd langszij, maar Pavlidis tekende in de blessuretijd voor de winnende treffer, 1-2.

Meer uit Voetbal

Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Middenvelder Saibari verkozen tot beste speler van Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.

4 uur geleden
Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

5 uur geleden
Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

7 uur geleden
AC Milan neemt afscheid van trainer Allegri

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.

7 uur geleden
Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

8 uur geleden