Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Matchwinner Pavlidis wil zege Grieken niet vieren na dood Baldock

Matchwinner Pavlidis wil zege Grieken niet vieren na dood Baldock

LONDEN (ANP/RTR) - Matchwinner Vangelis Pavlidis heeft zijn overleden collega-international George Baldock herdacht na de knappe zege van Griekenland op Engeland (1-2). "We hebben alles voor hem gegeven", zei de oud-speler van AZ na de overwinning van donderdag.

Baldock (31) werd woensdag dood aangetroffen in het zwembad van zijn woning in een buitenwijk van Athene. Een dag later speelde Griekenland op Wembley een Nations League-wedstrijd tegen Engeland. Na het gewonnen duel poseerden de Grieken voor het uitvak met een shirt met daarop de naam van Baldock.

"Het was een hele speciale dag en wedstrijd voor ons. Onze gedachten zijn bij George", keek Pavlidis terug. "Het is niet het moment om over voetbal te praten. Hij maakte deel uit van onze ploeg. We zullen hem heel erg gaan missen. We hebben een overwinning geboekt, maar we willen het niet vieren. Er zijn geen woorden voor."

Pavlidis, gedeeld topscorer van de Eredivisie vorig seizoen, maakte aan het begin van de tweede helft de openingstreffer. Jude Bellingham hielp Engeland drie minuten voor tijd langszij, maar Pavlidis tekende in de blessuretijd voor de winnende treffer, 1-2.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

26 minuten geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

54 minuten geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

2 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

2 uur geleden
Summerville schiet West Ham naar achtste finale FA Cup

BURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.

4 uur geleden
Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

22 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

1 dag geleden