Matchwinner Okita: ik hoefde mijn voet maar ertegenaan te zetten
BREDA (ANP) - Jonathan Okita schoot NEC in de voorlaatste minuut van de officiële speeltijd met de 2-1 tegen NAC Breda terug naar de Eredivisie. De Duitse aanvaller werkte de bal met buitenkant rechts, na een voorzet van Souffian El Karouani, knap binnen.
"Ja, ik raakte hem met buitenkant voet, maar de voorzet was ook geweldig", zei de matchwinner bij ESPN. "Ik hoefde alleen mijn voet ertegenaan te zetten." Na het zien van zijn doelpunt zei hij ook "ik raak de bal inderdaad maar even".
Okita was blij dat hij zijn team met zijn treffer in de 89e minuut had kunnen helpen. "Het was een heel lastige wedstrijd. Zeker na de 1-1 was alles anders. NAC speelde goed en zette ons onder druk. Maar ik scoor in de laatste vijf minuten. Het maakt niet hoe je wint, dat je wint is het belangrijkste. Ik kan nu zeggen, we gaan naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
10 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
10 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
14 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
19 uur geleden