Matchwinner Danjuma denkt dat Villarreal nog veel beter kan
VILLARREAL (ANP) - Matchwinner Arnaut Danjuma denkt dat Villarreal nog tot veel meer in staat is dan wat zijn club woensdag liet zien tegen Bayern München. Villarreal won de eerste wedstrijd van de kwartfinale van de Champions League in Spanje met 1-0 en liet meerdere mogelijkheden onbenut om Bayern een ruimere nederlaag te bezorgen.
"We kunnen nog zoveel beter dan we hebben laten zien", zei de 25-jarige Danjuma met een brede lach. "Het is goed om met 1-0 te winnen, maar we hebben nog een hoop te verbeteren, bijvoorbeeld in balbezit en bij counteraanvallen. Er komt nog veel meer aan voor ons."
Danjuma hield zichtbaar dubbele gevoelens over aan de nipte zege. "Ik liet nog een grote kans onbenut en had eerder moeten schieten. Maar we moeten gewoon blij zijn met een 1-0-overwinning thuis. We weten dat Bayern uit moeilijk is, maar we moeten gefocust zijn en ons zo goed mogelijk voorbereiden."
De return in München is dinsdag.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Assistent-trainer Said Bakkati vervangt volgend seizoen Etiënne Reijnen in de technische staf van hoofdcoach Robin van Persie bij Feyenoord. Bakkati (44) werkte eerder al in 2019 en 2020 in De Kuip onder trainers Jaap Stam en Dick Advocaat. Hij komt over van Sparta Rotterdam. Ook is Bakkati nog assistent bij Jong Oranje, waar hij in oktober mee stopt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalstadions in de Eredivisie zaten afgelopen seizoen voller dan ze in jaren hebben gezeten. Per duel zaten gemiddeld een kleine 20.000 mensen op de tribunes. Daarmee kwam de bezettingsgraad op 95 procent, de hoogste in de afgelopen vijftien jaar. Dat meldt voetbalbond KNVB in een terugblik op het seizoen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.
15 uur geleden