Matchwinner Danjuma denkt dat Villarreal nog veel beter kan
VILLARREAL (ANP) - Matchwinner Arnaut Danjuma denkt dat Villarreal nog tot veel meer in staat is dan wat zijn club woensdag liet zien tegen Bayern München. Villarreal won de eerste wedstrijd van de kwartfinale van de Champions League in Spanje met 1-0 en liet meerdere mogelijkheden onbenut om Bayern een ruimere nederlaag te bezorgen.
"We kunnen nog zoveel beter dan we hebben laten zien", zei de 25-jarige Danjuma met een brede lach. "Het is goed om met 1-0 te winnen, maar we hebben nog een hoop te verbeteren, bijvoorbeeld in balbezit en bij counteraanvallen. Er komt nog veel meer aan voor ons."
Danjuma hield zichtbaar dubbele gevoelens over aan de nipte zege. "Ik liet nog een grote kans onbenut en had eerder moeten schieten. Maar we moeten gewoon blij zijn met een 1-0-overwinning thuis. We weten dat Bayern uit moeilijk is, maar we moeten gefocust zijn en ons zo goed mogelijk voorbereiden."
De return in München is dinsdag.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
6 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
8 uur geleden