Masseur (43) zit vast voor verkrachting en filmen van klanten
DEN HAAG (ANP) - Een 43-jarige man uit Enschede zit vast op verdenking van verkrachting. De man wordt ook verdacht van het heimelijk filmen van klanten op de massagetafel. De rechter-commissaris van de rechtbank in Den Haag besloot donderdag dat hij veertien dagen langer in voorarrest blijft.
De man bood massages aan in de omgeving van Den Haag en Voorburg, meldt het Openbaar Ministerie. Een van zijn klanten deed aangifte nadat hij haar onzedelijk zou hebben betast en met zijn vingers in haar vagina zou zijn gegaan.
Op zijn telefoon die in beslag is genomen vond de politie video's van een vrouw op de massagetafel, waarbij de camera was gericht op de geslachtsorganen. De verdachte heeft volgens het OM toegegeven "dat hij enkele keren vrouwen heeft gefilmd zonder toestemming". De politie gaat nog andere gegevensdragers van de man bekijken.
De politie en het Openbaar Ministerie onderzoeken of mogelijk meer vrouwen slachtoffer van de masseur zijn geworden.
Meer uit Binnenland
HARDENBERG (ANP) - Ook vrijdag zaten er nog asielzoekers in het asielzoekerscentrum in Hardenberg. Opvangorgaan COA moet daarom voor de derde dag op rij een dwangsom van 55.000 euro betalen aan de Overijsselse gemeente. Die wil dat de opvang sluit, omdat de overeenkomst en de vergunning begin maart zijn verlopen.
31 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Een 31-jarige medewerker van het Openbaar Ministerie is dinsdag aangehouden op verdenking van drugsbezit. Ook haar 34-jarige partner is opgepakt. Ze worden verdacht van de handel in en het bezit van verdovende middelen, meldt het OM.
56 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Bruggen en sluizen kunnen voor iedereen gevaarlijk zijn en daarom moeten beheerders de risico's beperken. Ze moeten de bestaande richtlijnen toepassen, een nieuw onderzoek heeft geen zin. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De vier verdachten die direct na de explosie bij een synagoge in Rotterdam werden opgepakt, blijven zeker dertig dagen langer in de cel. Ze werden woensdag en donderdag voorgeleid, meldt het Openbaar Ministerie vrijdag.
1 uur geledenDRIEBERGEN (ANP) - Vijf mensen zijn woensdag opgepakt in Rotterdam en Hazeldonk. Ze worden onder meer verdacht van het aansturen van een criminele organisatie, drugstransporten en wapenbezit. Dat meldt de politie.
1 uur geledenGORINCHEM (ANP) - De burgemeester van Gorinchem, Reinie Melissant, zegt dat het aan de gemeenteraad is om een afweging te maken over of er een herstemming voor die raad moet plaatsvinden. "Gelukkig is het niet aan mij. Ik ben eigenlijk blij dat ik nu geen raadslid ben. Je moet op basis van heel weinig informatie een keuze maken over wat te doen", zei zij tegen een ANP-verslaggever.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - HEMA en reclamebureau Hotel L'Amour hebben voor het derde jaar op rij de Ster Gouden Loeki gewonnen voor de beste tv-commercial van afgelopen jaar. Het kerstspotje van het warenhuis was opnieuw favoriet onder het Nederlandse publiek, werd donderdag bekendgemaakt in Amsterdam.
12 uur geleden