Masseur (43) zit vast voor verkrachting en filmen van klanten
DEN HAAG (ANP) - Een 43-jarige man uit Enschede zit vast op verdenking van verkrachting. De man wordt ook verdacht van het heimelijk filmen van klanten op de massagetafel. De rechter-commissaris van de rechtbank in Den Haag besloot donderdag dat hij veertien dagen langer in voorarrest blijft.
De man bood massages aan in de omgeving van Den Haag en Voorburg, meldt het Openbaar Ministerie. Een van zijn klanten deed aangifte nadat hij haar onzedelijk zou hebben betast en met zijn vingers in haar vagina zou zijn gegaan.
Op zijn telefoon die in beslag is genomen vond de politie video's van een vrouw op de massagetafel, waarbij de camera was gericht op de geslachtsorganen. De verdachte heeft volgens het OM toegegeven "dat hij enkele keren vrouwen heeft gefilmd zonder toestemming". De politie gaat nog andere gegevensdragers van de man bekijken.
De politie en het Openbaar Ministerie onderzoeken of mogelijk meer vrouwen slachtoffer van de masseur zijn geworden.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Dit jaar moeten er 14.500 nieuwe beroepsmilitairen en reservisten bijkomen. Het UWV heeft de behoefte aan nieuwe mensen samen met Defensie in kaart gebracht. Bij 8 van de 10 vacatures gaat het dan niet om een gevechtsfunctie, maar om een ondersteunende baan in een specifiek vakgebied. Gezien de ontwikkelingen in de wereld wil Defensie de krijgsmacht uitbreiden.
35 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het winterweer zorgt voor een drukkere ochtendspits dan gewoonlijk op donderdag. ANWB ziet rond 08.30 uur een "iets drukkere donderdagochtendspits dan normaal", met 800 kilometer file. Vooral in Noord-Holland is het drukker, maar het verkeer past zich aan, zegt een woordvoerster. Er hebben zich volgens de verkeersdienst geen noemenswaardige incidenten door de gladheid voorgedaan.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - Voor het hele land behalve Zeeland heeft het KNMI donderdagochtend code geel uitgeroepen. Op veel plaatsen sneeuwt het, of heeft het gesneeuwd, waardoor het glad is. De meeste gladheid verdwijnt in de loop van de dag weer.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Na D66 en de VVD heeft ook bij het CDA de Tweede Kamerfractie ingestemd met het coalitieakkoord dat de partijleiders eerder deze week sloten. Dat heeft partijleider Henri Bontenbal na een uren durend fractieoverleg bekendgemaakt.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De VVD-fractie is volgens partijleider Dilan Yeşilgöz "erg positief" over het akkoord dat ze heeft uitonderhandeld met D66 en CDA. Kort na middernacht meldde Yeşilgöz op X dat haar fractie akkoord is gegaan, en even later kwam ze het overleg toelichten op de gang van de partij in de Tweede Kamer.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De fracties van D66 en de VVD hebben ingestemd met het coalitieakkoord dat de partijen sluiten met het CDA. Rob Jetten (D66) laat tegen verzamelde pers weten dat er nog "een paar kleine puntjes" zijn, maar de fractie verder kan instemmen. Dilan Yeşilgöz (VVD) toont op X een foto van haar telefoon, met daarop de tekst "fractie is akkoord".
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In de afgelopen drie jaar is het aantal Nederlanders dat nieuws niet of nauwelijks volgt verdubbeld. Het ging vorig jaar om zo'n 2,1 miljoen mensen, meldt onderzoeksbureau Newcom op basis van onderzoek onder ruim 8000 mensen.
8 uur geleden