Mascherano gaat weer in Argentinië voetballen
LA PLATA (ANP) - Javier Mascherano gaat weer in Argentinië voetballen. De 35-jarige Mascherano verruilt de Chinese club Hebei China Fortune voor Estudiantes de la Plata. Die ploeg van trainer Gabriel Milito en technisch directeur Juan Sebastián Verón, twee oud-teamgenoten van Mascherano, staat op de twaalfde plaats in de Superliga.
Mascherano brak in eigen land door bij River Plate. Via de Braziliaanse club Corinthians kwam hij in 2006 naar Europa, waar de verdedigende middenvelder voor West Ham United, Liverpool en FC Barcelona speelde. Met de Spaanse club veroverde Mascherano niet alleen vijf landstitels, maar won hij ook twee keer de Champions League en het WK voor clubs. Begin 2018 koos de Argentijn voor een lucratief avontuur bij Hebei China Fortune.
Mascherano speelde 147 interlands. Hij haalde met Argentinië in 2014 de finale van het WK, waarin Duitsland na verlenging te sterk was. Mascherano was ook van de partij op de WK's van 2006, 2010 (als aanvoerder) en 2018. Na de nederlaag tegen Frankrijk in de achtste finales van het laatste WK (3-4) stopte hij als international.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
11 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden