Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martins Indi wil via AZ weer in beeld komen bij Oranje

Martins Indi wil via AZ weer in beeld komen bij Oranje

ALKMAAR (ANP) - Verdediger Bruno Martins Indi (28) is naar eigen zeggen om meerdere redenen teruggekeerd naar de Nederlandse eredivisie. AZ nam hem dinsdag enkele uren voor het sluiten van de transfermarkt op huurbasis over van het Engelse Stoke City. Een dag later werkte hij bij de Noord-Hollandse club al zijn eerste training af.

"Weer uitkomen voor Oranje heb ik altijd als droom gehouden", zei de 34-voudig international tijdens zijn presentatie in Alkmaar. "In Nederland ga ik proberen om mijn kansen te vergroten. Dat is een proces, ik zal mezelf moeten bewijzen. Ik wil gewoon weer trachten mijn topniveau te halen."

Martins Indi, die bij Feyenoord doorbrak, kijkt uit naar zijn rentree in de Nederlandse competitie. "Ik denk dat de eredivisie sportief beter bij me past dan het voetbal in de Championship. De stijl en cultuur in Nederland liggen me beter, denk ik. Ik ben hartstikke tevreden dat ik nu hier bij AZ ben. En ik ben er klaar voor. Ik zit nu al op een heel goed niveau en ik ben hartstikke fit."

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

2 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

15 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

15 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

21 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

21 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

22 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

1 dag geleden