Martins Indi wil via AZ weer in beeld komen bij Oranje
ALKMAAR (ANP) - Verdediger Bruno Martins Indi (28) is naar eigen zeggen om meerdere redenen teruggekeerd naar de Nederlandse eredivisie. AZ nam hem dinsdag enkele uren voor het sluiten van de transfermarkt op huurbasis over van het Engelse Stoke City. Een dag later werkte hij bij de Noord-Hollandse club al zijn eerste training af.
"Weer uitkomen voor Oranje heb ik altijd als droom gehouden", zei de 34-voudig international tijdens zijn presentatie in Alkmaar. "In Nederland ga ik proberen om mijn kansen te vergroten. Dat is een proces, ik zal mezelf moeten bewijzen. Ik wil gewoon weer trachten mijn topniveau te halen."
Martins Indi, die bij Feyenoord doorbrak, kijkt uit naar zijn rentree in de Nederlandse competitie. "Ik denk dat de eredivisie sportief beter bij me past dan het voetbal in de Championship. De stijl en cultuur in Nederland liggen me beter, denk ik. Ik ben hartstikke tevreden dat ik nu hier bij AZ ben. En ik ben er klaar voor. Ik zit nu al op een heel goed niveau en ik ben hartstikke fit."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
5 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
6 uur geleden