Martinez na negen jaar weg bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Javi Martinez is bezig aan zijn laatste seizoen bij Bayern München. De clubleiding en de speler hebben besloten het aflopende contract niet te verlengen. De 33-jarige Martinez speelde liefst negen seizoenen bij Bayern.
"Het was een moeilijke beslissing toen we Martinez in de zomer van 2012 vastlegden, want de transfersom van 40 miljoen euro was toen een recordbedrag voor ons. De beslissing bleek perfect", aldus Karl-Heinz Rummenigge, voorzitter van Bayern München.
Martinez, die overkwam van Athletic Bilbao, won in 2013 en 2020 de Champions League met Bayern. Ook werd de Duitse topclub vanaf 2013 elk jaar kampioen.
Bayern laat weten dat Martinez, samen met de ook vertrekkende trainer Hansi Flick en spelers David Alaba en Jérôme Boateng, een passend afscheid krijgt voor de prestaties die hij voor de club heeft geleverd.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
12 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
13 uur geleden