Martínez leidt Inter langs AC Milan naar bekerfinale
MILAAN (ANP) - Lautaro Martínez heeft Internazionale naar de finale van het Italiaanse bekertoernooi geleid. De Argentijnse aanvaller maakte de eerste twee doelpunten in de return tegen stadgenoot AC Milan: 3-0. Het eerste duel in de halve finales, begin vorige maand, was in 0-0 geëindigd.
Martínez volleerde al in de 3e minuut de 1-0 binnen. Kort voor rust maakte de nummer 10 zijn tweede met een stiftje over de keeper van Milan. Invaller Robin Gosens, oud-speler van FC Dordrecht, Vitesse en Heracles Almelo, tikte in de slotfase het derde doelpunt binnen. Een kwartier daarvoor was de aansluitingstreffer van Ismaël Bennacer afgekeurd, omdat uit tv-beelden van de VAR bleek dat een ploeggenoot daarbij hinderlijk buitenspel stond.
Bij Inter deed Stefan de Vrij de hele wedstrijd mee. Denzel Dumfries bleef op de bank. In de Serie A heeft Inter 2 punten achterstand op koploper Milan, maar ook een wedstrijd minder gespeeld. In de bekerfinale treft de blauw-zwarte formatie Juventus of Fiorentina. Juventus, de club van Matthijs de Ligt, verdedigt woensdag in de return voor eigen publiek een voorsprong van 1-0.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
7 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
14 uur geleden