Martínez leidt Inter langs AC Milan naar bekerfinale
MILAAN (ANP) - Lautaro Martínez heeft Internazionale naar de finale van het Italiaanse bekertoernooi geleid. De Argentijnse aanvaller maakte de eerste twee doelpunten in de return tegen stadgenoot AC Milan: 3-0. Het eerste duel in de halve finales, begin vorige maand, was in 0-0 geëindigd.
Martínez volleerde al in de 3e minuut de 1-0 binnen. Kort voor rust maakte de nummer 10 zijn tweede met een stiftje over de keeper van Milan. Invaller Robin Gosens, oud-speler van FC Dordrecht, Vitesse en Heracles Almelo, tikte in de slotfase het derde doelpunt binnen. Een kwartier daarvoor was de aansluitingstreffer van Ismaël Bennacer afgekeurd, omdat uit tv-beelden van de VAR bleek dat een ploeggenoot daarbij hinderlijk buitenspel stond.
Bij Inter deed Stefan de Vrij de hele wedstrijd mee. Denzel Dumfries bleef op de bank. In de Serie A heeft Inter 2 punten achterstand op koploper Milan, maar ook een wedstrijd minder gespeeld. In de bekerfinale treft de blauw-zwarte formatie Juventus of Fiorentina. Juventus, de club van Matthijs de Ligt, verdedigt woensdag in de return voor eigen publiek een voorsprong van 1-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.
3 uur geleden