Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martínez leidt Inter langs AC Milan naar bekerfinale

Martínez leidt Inter langs AC Milan naar bekerfinale

MILAAN (ANP) - Lautaro Martínez heeft Internazionale naar de finale van het Italiaanse bekertoernooi geleid. De Argentijnse aanvaller maakte de eerste twee doelpunten in de return tegen stadgenoot AC Milan: 3-0. Het eerste duel in de halve finales, begin vorige maand, was in 0-0 geëindigd.

Martínez volleerde al in de 3e minuut de 1-0 binnen. Kort voor rust maakte de nummer 10 zijn tweede met een stiftje over de keeper van Milan. Invaller Robin Gosens, oud-speler van FC Dordrecht, Vitesse en Heracles Almelo, tikte in de slotfase het derde doelpunt binnen. Een kwartier daarvoor was de aansluitingstreffer van Ismaël Bennacer afgekeurd, omdat uit tv-beelden van de VAR bleek dat een ploeggenoot daarbij hinderlijk buitenspel stond.

Bij Inter deed Stefan de Vrij de hele wedstrijd mee. Denzel Dumfries bleef op de bank. In de Serie A heeft Inter 2 punten achterstand op koploper Milan, maar ook een wedstrijd minder gespeeld. In de bekerfinale treft de blauw-zwarte formatie Juventus of Fiorentina. Juventus, de club van Matthijs de Ligt, verdedigt woensdag in de return voor eigen publiek een voorsprong van 1-0.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

2 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

3 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

6 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

14 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

14 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

14 uur geleden