'Martinez langer bondschoach Belgisch voetbalteam'
BRUSSEL (ANP/Belga) - Roberto Martinez verlengt zijn contract bij het Belgisch voetbalelftal. Diverse Belgische media melden dat de Spanjaard bijtekent bij de Rode Duivels tot en met het WK van 2022 in Qatar.
Het contract van de 46-jarige bondscoach, onder wie België is opgestoomd naar de eerste plek op de wereldranglijst, liep eigenlijk af na het EK van 2020. Dat toernooi is vanwege het coronavirus met een jaar uitgesteld. De Spanjaard had in recente interviews al duidelijk gemaakt dat hij van plan was aan te blijven en zou nu zelfs een akkoord hebben over een contract dat afloopt na het WK, dat in de winter van 2022 in Qatar plaatsheeft.
De Belgische voetbalbond KBVB wilde zaterdagochtend nog niets bevestigen. "De onderhandelingen zijn bezig. Maar dat het de goede kant uitgaat, dat spreekt voor zich", verklaarde een woordvoerder.
Martinez is sinds augustus 2016 bondscoach van België. Hij eindigde met de Rode Duivels als derde op het WK van 2018 in Rusland en plaatste zich ongeslagen voor het EK, dat volgend jaar wordt afgewerkt in diverse speelsteden in Europa. De Belgen wonnen alle tien de kwalificatieduels. Ze zijn op het EK ingedeeld in een poule met Denemarken, Finland en Rusland.
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi heeft in een uitverkocht Estadio Monumental zijn 208e en laatste interland voor Argentinië gespeeld. De 39-jarige wereldster nam in de nacht van dinsdag op woensdag in Buenos Aires met zijn laatste optreden in een vriendschappelijk duel afscheid van de nationale ploeg.
44 minuten geledenBUENOS AIRES (ANP) - Argentinië is gaan zitten voor de laatste interland van Lionel Messi. Hij neemt in de nacht van dinsdag op woensdag afscheid als international voor 80.000 toeschouwers in een uitverkocht Estadio Monumental. De 39-jarige spelmaker doet met La Albiceleste mee in een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Afrikaanse Benin. Na een kwartier spelen staat het nog 0-0.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Kroatië heeft zich na de pijnlijke 7-0-nederlaag tegen Engeland in de Nations League gerevancheerd met een goed optreden tegen wereldkampioen Spanje. Het stond in Split lang 1-1, maar Mikel Merino bezorgde Spanje in de slotfase toch de zege: 1-2.
6 uur geledenLISSABON (ANP) - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo keert het nationale elftal nog niet de rug toe. Hij blijft beschikbaar, laat hij weten in een uitgebreide verklaring die door Portugese media werd verspreid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane is dinsdagavond gedeeld recordinternational van het Engelse nationale voetbalelftal geworden. Door zijn basisplaats tegen Tsjechië in de Nations League evenaart de spits het record van 125 interlands van doelman Peter Shilton, die tussen 1970 en 1990 voor de 'Three Lions' speelde.
8 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Jong Oranje heeft zichzelf alsnog de kans verschaft om zich te plaatsen voor het EK voetbal van 2027 in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Doetinchem de laatste kwalificatiewedstrijd met 4-0 van Jong Bosnië en Herzegovina en eindigde in de poule als tweede, de plek die rechtgeeft op het spelen van een play-off.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft zijn steun uitgesproken voor het Surinaamse voetbalelftal vanwege racistische incidenten tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Guatemala. Dat laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond dinsdag weten aan het ANP.
10 uur geleden