'Martinez langer bondschoach Belgisch voetbalteam'
BRUSSEL (ANP/Belga) - Roberto Martinez verlengt zijn contract bij het Belgisch voetbalelftal. Diverse Belgische media melden dat de Spanjaard bijtekent bij de Rode Duivels tot en met het WK van 2022 in Qatar.
Het contract van de 46-jarige bondscoach, onder wie België is opgestoomd naar de eerste plek op de wereldranglijst, liep eigenlijk af na het EK van 2020. Dat toernooi is vanwege het coronavirus met een jaar uitgesteld. De Spanjaard had in recente interviews al duidelijk gemaakt dat hij van plan was aan te blijven en zou nu zelfs een akkoord hebben over een contract dat afloopt na het WK, dat in de winter van 2022 in Qatar plaatsheeft.
De Belgische voetbalbond KBVB wilde zaterdagochtend nog niets bevestigen. "De onderhandelingen zijn bezig. Maar dat het de goede kant uitgaat, dat spreekt voor zich", verklaarde een woordvoerder.
Martinez is sinds augustus 2016 bondscoach van België. Hij eindigde met de Rode Duivels als derde op het WK van 2018 in Rusland en plaatste zich ongeslagen voor het EK, dat volgend jaar wordt afgewerkt in diverse speelsteden in Europa. De Belgen wonnen alle tien de kwalificatieduels. Ze zijn op het EK ingedeeld in een poule met Denemarken, Finland en Rusland.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
16 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
16 uur geleden