Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martínez kan met Ajax tegen RKC Waalwijk voetballen

Martínez kan met Ajax tegen RKC Waalwijk voetballen

AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez kan zondag voor Ajax tegen RKC Waalwijk uitkomen. De Argentijn is hersteld van de blessure die hem vorige week het competitieduel met Sparta Rotterdam kostte.

Martínez is een belangrijke kandidaat om Nicolaś Tagliafico te vervangen. De Argentijnse linksback moet een schorsing van een wedstrijd uitzitten vanwege de rode kaart die hij tegen Sparta kreeg.

Sergiño Dest kan ook links in de defensie spelen. Hij staat echter in de belangstelling van Bayern München. Voor trainer Erik ten Hag is dat geen reden om hem buiten zijn selectie voor het duel met RKC te houden. "Want ik hoop dat hij blijft", zei Ten Hag.

Met Zakaria Labyad in de spits en Quincy Promes als aanvallende middenvelder wist Ajax de goed georganiseerde defensie van Sparta onvoldoende in verlegenheid te brengen. Ten Hag oefende afgelopen week ook met een aanval bestaande uit centrumspits Dusan Tadic en de Brazilianen David Neres en Antony op de flanken. "Die optie speelt zeker door mijn hoofd", erkende hij. "Maar met Labyad in de spits hebben in de voorbereiding gevarieerd aangevallen. Dat liep ook erg goed."

Ajax versloeg RKC Waalwijk in de voorbereiding met 6-1.

Meer uit Voetbal

Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

43 minuten geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

1 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

1 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

1 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

1 uur geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

1 uur geleden
AZ sluit seizoen af met gelijkspel tegen NAC Breda

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.

1 uur geleden