Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martínez kan met Ajax tegen RKC Waalwijk voetballen

Martínez kan met Ajax tegen RKC Waalwijk voetballen

AMSTERDAM (ANP) - Lisandro Martínez kan zondag voor Ajax tegen RKC Waalwijk uitkomen. De Argentijn is hersteld van de blessure die hem vorige week het competitieduel met Sparta Rotterdam kostte.

Martínez is een belangrijke kandidaat om Nicolaś Tagliafico te vervangen. De Argentijnse linksback moet een schorsing van een wedstrijd uitzitten vanwege de rode kaart die hij tegen Sparta kreeg.

Sergiño Dest kan ook links in de defensie spelen. Hij staat echter in de belangstelling van Bayern München. Voor trainer Erik ten Hag is dat geen reden om hem buiten zijn selectie voor het duel met RKC te houden. "Want ik hoop dat hij blijft", zei Ten Hag.

Met Zakaria Labyad in de spits en Quincy Promes als aanvallende middenvelder wist Ajax de goed georganiseerde defensie van Sparta onvoldoende in verlegenheid te brengen. Ten Hag oefende afgelopen week ook met een aanval bestaande uit centrumspits Dusan Tadic en de Brazilianen David Neres en Antony op de flanken. "Die optie speelt zeker door mijn hoofd", erkende hij. "Maar met Labyad in de spits hebben in de voorbereiding gevarieerd aangevallen. Dat liep ook erg goed."

Ajax versloeg RKC Waalwijk in de voorbereiding met 6-1.

Meer uit Voetbal

Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

14 minuten geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

31 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

32 minuten geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

2 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

19 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

19 uur geleden