Martens ziet gedrag Goes niet als probleem: dit hoort bij hem
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens vindt niet dat Wouter Goes met zijn gedrag op het veld te ver gaat. De 20-jarige verdediger vocht in de thuiswedstrijd tegen AS Roma (1-0) in de Europa League voor rust verbeten duels uit met spits Artem Dovbyk en ook kreeg hij de routiniers Mats Hummels, Paulo Dybala en Leandro Paredes boos. Hummels weigerde na afloop zelfs zijn shirt met Goes te ruilen. Later deed hij dat in de kleedkamer alsnog.
"Dit weten we van hem", zei Martens over Goes. "Hij is overtuigd van zichzelf. Dit heeft hij nodig, dit past bij hem. Dit moeten we hem niet af willen nemen, we zijn er gigantisch blij mee. Je ziet het bij alle jonge jongens bij ons, zoals ook Kees Smit, dat ze superovertuigd zijn van zichzelf en niet onder de indruk van anderen. Ze willen ten koste van alles winnen, dat is geweldig om te zien."
Goes maakte het vorige week dinsdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen Ajax Brian Brobbey erg lastig. De scheidsrechter moest toen ook geregeld tussen Goes en de spits komen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden