Martens ziet gedrag Goes niet als probleem: dit hoort bij hem
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens vindt niet dat Wouter Goes met zijn gedrag op het veld te ver gaat. De 20-jarige verdediger vocht in de thuiswedstrijd tegen AS Roma (1-0) in de Europa League voor rust verbeten duels uit met spits Artem Dovbyk en ook kreeg hij de routiniers Mats Hummels, Paulo Dybala en Leandro Paredes boos. Hummels weigerde na afloop zelfs zijn shirt met Goes te ruilen. Later deed hij dat in de kleedkamer alsnog.
"Dit weten we van hem", zei Martens over Goes. "Hij is overtuigd van zichzelf. Dit heeft hij nodig, dit past bij hem. Dit moeten we hem niet af willen nemen, we zijn er gigantisch blij mee. Je ziet het bij alle jonge jongens bij ons, zoals ook Kees Smit, dat ze superovertuigd zijn van zichzelf en niet onder de indruk van anderen. Ze willen ten koste van alles winnen, dat is geweldig om te zien."
Goes maakte het vorige week dinsdag in de achtste finales van de KNVB-beker tegen Ajax Brian Brobbey erg lastig. De scheidsrechter moest toen ook geregeld tussen Goes en de spits komen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 dag geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geleden