Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martens richt met voetbalsters blik op 'onzekere' Spelen

Martens richt met voetbalsters blik op 'onzekere' Spelen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieke Martens houdt de berichtgeving over de Olympische Spelen van Tokio nauwgezet in de gaten. Hoewel het Internationaal Olympisch Comité (IOC) blijft herhalen dat de Spelen komende zomer 'gewoon' doorgaan, veroorzaakt de coronapandemie een aanhoudende onzekerheid.

"Dat houdt me wel bezig. We hebben hier zoveel jaar voor gewerkt en eindelijk dat ticket bemachtigd, dan wil je daar aanwezig zijn ook", zegt Martens, die zich op het WK van 2019 met de Nederlandse voetbalsters kwalificeerde voor de Spelen. "Het zou een enorme domper zijn als het niet doorgaat; niet alleen voor ons, maar ook voor al die andere sporters die nu zo hard aan het trainen zijn."

Voor de voetbalsters begint deze week de voorbereiding op de Spelen met oefeninterlands tegen België (donderdag in Brussel) en Duitsland (24 februari in Venlo). "Vorig jaar hadden we de EK-kwalificatie, dit wordt het eerste trainingskamp waarin de focus volledig ligt op Tokio", zegt de 28-jarige Limburgse.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden