Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martens pakt Supercup met Barcelona met monsterzege

Martens pakt Supercup met Barcelona met monsterzege

SALAMANCA (ANP) - Lieke Martens heeft met FC Barcelona de Spaanse Supercup veroverd. Barcelona was in de finale met maar liefst 10-1 te sterk voor Real Sociedad, maar Martens kwam opvallend genoeg niet tot scoren. De Limburgse linksbuiten leverde wel twee assists.

Net als bij de mannen werd de strijd om de Supercup in toernooivorm afgewerkt. Barcelona had in de halve finale met 3-2 gewonnen van landskampioen Atlético Madrid, de club van keepster Sari van Veenendaal. Martens nam toen de tweede treffer van de Catalaanse voetbalsters voor haar rekening en gaf de assist bij de derde goal. In de finale tegen Real Sociedad blonk Marta Torrejón uit met vier doelpunten. Stefanie van der Gragt bleef op de bank zitten in Salamanca.

De Nederlandse internationals hebben in de Spaanse competitie met Barcelona negen punten voorsprong op Atlético Madrid. Martens won in 2018, in haar eerste jaar in Catalaanse dienst, al de Spaanse beker.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

13 minuten geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

10 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

10 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

12 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

13 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

15 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

16 uur geleden