Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martens pakt Supercup met Barcelona met monsterzege

Martens pakt Supercup met Barcelona met monsterzege

SALAMANCA (ANP) - Lieke Martens heeft met FC Barcelona de Spaanse Supercup veroverd. Barcelona was in de finale met maar liefst 10-1 te sterk voor Real Sociedad, maar Martens kwam opvallend genoeg niet tot scoren. De Limburgse linksbuiten leverde wel twee assists.

Net als bij de mannen werd de strijd om de Supercup in toernooivorm afgewerkt. Barcelona had in de halve finale met 3-2 gewonnen van landskampioen Atlético Madrid, de club van keepster Sari van Veenendaal. Martens nam toen de tweede treffer van de Catalaanse voetbalsters voor haar rekening en gaf de assist bij de derde goal. In de finale tegen Real Sociedad blonk Marta Torrejón uit met vier doelpunten. Stefanie van der Gragt bleef op de bank zitten in Salamanca.

De Nederlandse internationals hebben in de Spaanse competitie met Barcelona negen punten voorsprong op Atlético Madrid. Martens won in 2018, in haar eerste jaar in Catalaanse dienst, al de Spaanse beker.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

2 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

3 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

13 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

14 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

14 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

15 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

15 uur geleden