Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martens met voetbalsters Barcelona naar Camp Nou voor Clásico

Martens met voetbalsters Barcelona naar Camp Nou voor Clásico

BARCELONA (ANP) - Lieke Martens speelt eind maart met de voetbalsters van FC Barcelona weer in Camp Nou. De Catalaanse ploeg neemt het in het grote stadion op tegen Real Madrid in de kwartfinales van de Champions League voor vrouwen. Een week eerder, op 22 maart, treffen de twee Spaanse clubs elkaar in Madrid.

Martens won afgelopen seizoen met Barcelona de Champions League. De vrouwenploeg speelt de thuiswedstrijden normaal gesproken in het Estadi Johan Cruyff, vernoemd naar het overleden Nederlandse clubicoon. Een jaar geleden mochten de voetbalsters al voor het eerst in vijftig jaar in Camp Nou spelen. Barcelona won de stadsderby in La Liga tegen Espanyol met 5-0, mede dankzij een doelpunt van invalster Martens. Vanwege de coronapandemie bleef het stadion, dat plaats biedt aan bijna 100.000 toeschouwers, toen leeg.

Barcelona hoopt op 30 maart wel supporters te kunnen verwelkomen bij de Clásico in de Champions League voor vrouwen. Martens en haar teamgenotes wonnen in de groepsfase alle wedstrijden. Real Madrid eindigde in de poule met 12 punten uit zes duels als tweede.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

1 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

3 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

4 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

5 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

5 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

7 uur geleden