Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Martens helpt Barcelona ook aan Spaanse Supercup

Martens helpt Barcelona ook aan Spaanse Supercup

MADRID (ANP) - Lieke Martens heeft met FC Barcelona ook de Spaanse Supercup gewonnen. De landskampioen, bekerwinnaar en winnaar van de Champions League versloeg Atlético Madrid met maar liefst 7-0. Martens nam de laatste twee doelpunten voor haar rekening.

Caroline Graham maakte een hattrick op het complex van de Spaanse bond in Madrid. Bij Atlético Madrid deed verdedigster Merel van Dongen de hele wedstrijd mee. De Oranje-international kon niet voorkomen dat Atlético een zware nederlaag moest incasseren.

Bij de Madrileense ploeg maakte Virginia Torrecilla haar rentree, nadat de 27-jarige Spaanse ruim 1,5 jaar aan de kant had gestaan vanwege een hersentumor. De speelsters van Barcelona namen de geëmotioneerde Torrecilla na afloop op de schouders. Ze speelde in het verleden ook voor Barcelona.

De ploeg van Martens is in de Spaanse competitie na zeventien duels nog zonder puntenverlies. De Catalaanse voetbalsters hebben 11 punten voorsprong op Real Sociedad en 17 punten op Atlético, dat op de derde plaats staat.

Meer uit Voetbal

PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

19 minuten geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

1 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

2 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

4 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

13 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

15 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

15 uur geleden