Marsman vervangt doelman Bijlow bij Feyenoord in Emmen
EMMEN (ANP) - Feyenoord treedt in de competitiewedstrijd bij FC Emmen aan zonder doelman Justin Bijlow. Reservekeeper Nick Marsman vervangt hem onder de lat. Bijlow heeft te veel last van zijn knie om aan De Oude Meerdijk te spelen. De doelman, opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal voor de komende interlands, raakte donderdag in de Europese thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC (1-4) geblesseerd, maar speelde dat duel wel uit.
In vergelijking met de mislukte wedstrijd in de Europa League heeft trainer Dick Advocaat nog drie wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. Ridgeciano Haps, Eric Botteghin en Lutsharel Geertruida beginnen in Emmen op de bank. Tyrell Malacia, Marcos Senesi en Luciano Narsingh zijn de vervangers.
Bij FC Emmen staat ook een nieuwe keeper onder de lat. Trainer Dick Lukkien geeft de Duitser Felix Wiedwald de voorkeur boven Dennis Telgenkamp, die de eerste zes competitiewedstrijden speelde. Voormalig Oranje-international Ricardo van Rhijn begint ook voor het eerst in de basis bij Emmen in de eredivisie. Wiedwald en Van Rhijn mochten eerder deze week ook starten in de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Eindhoven (2-0). Michael de Leeuw maakte toen beide doelpunten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
16 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
16 uur geleden