Marsman vervangt doelman Bijlow bij Feyenoord in Emmen
EMMEN (ANP) - Feyenoord treedt in de competitiewedstrijd bij FC Emmen aan zonder doelman Justin Bijlow. Reservekeeper Nick Marsman vervangt hem onder de lat. Bijlow heeft te veel last van zijn knie om aan De Oude Meerdijk te spelen. De doelman, opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal voor de komende interlands, raakte donderdag in de Europese thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC (1-4) geblesseerd, maar speelde dat duel wel uit.
In vergelijking met de mislukte wedstrijd in de Europa League heeft trainer Dick Advocaat nog drie wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. Ridgeciano Haps, Eric Botteghin en Lutsharel Geertruida beginnen in Emmen op de bank. Tyrell Malacia, Marcos Senesi en Luciano Narsingh zijn de vervangers.
Bij FC Emmen staat ook een nieuwe keeper onder de lat. Trainer Dick Lukkien geeft de Duitser Felix Wiedwald de voorkeur boven Dennis Telgenkamp, die de eerste zes competitiewedstrijden speelde. Voormalig Oranje-international Ricardo van Rhijn begint ook voor het eerst in de basis bij Emmen in de eredivisie. Wiedwald en Van Rhijn mochten eerder deze week ook starten in de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Eindhoven (2-0). Michael de Leeuw maakte toen beide doelpunten.
Meer uit Voetbal
ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."
45 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).
3 uur geledenBREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
5 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
18 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
21 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
21 uur geleden