Marsman vervangt doelman Bijlow bij Feyenoord in Emmen
EMMEN (ANP) - Feyenoord treedt in de competitiewedstrijd bij FC Emmen aan zonder doelman Justin Bijlow. Reservekeeper Nick Marsman vervangt hem onder de lat. Bijlow heeft te veel last van zijn knie om aan De Oude Meerdijk te spelen. De doelman, opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal voor de komende interlands, raakte donderdag in de Europese thuiswedstrijd tegen Wolfsberger AC (1-4) geblesseerd, maar speelde dat duel wel uit.
In vergelijking met de mislukte wedstrijd in de Europa League heeft trainer Dick Advocaat nog drie wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. Ridgeciano Haps, Eric Botteghin en Lutsharel Geertruida beginnen in Emmen op de bank. Tyrell Malacia, Marcos Senesi en Luciano Narsingh zijn de vervangers.
Bij FC Emmen staat ook een nieuwe keeper onder de lat. Trainer Dick Lukkien geeft de Duitser Felix Wiedwald de voorkeur boven Dennis Telgenkamp, die de eerste zes competitiewedstrijden speelde. Voormalig Oranje-international Ricardo van Rhijn begint ook voor het eerst in de basis bij Emmen in de eredivisie. Wiedwald en Van Rhijn mochten eerder deze week ook starten in de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Eindhoven (2-0). Michael de Leeuw maakte toen beide doelpunten.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
14 uur geleden