Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marseille wint topper van AS Monaco en klimt naar tweede plaats

Marseille wint topper van AS Monaco en klimt naar tweede plaats

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille blijft het goed doen in de Franse voetbalcompetitie. Het elftal van de Portugese trainer André Villas-Boas won de topper tegen AS Monaco met 2-1. Voor Marseille was het de zesde winstpartij op een rij.

Florian Thauvin opende al in de 5e minuut de score. Nog binnen het kwartier was het 2-0 dankzij de Argentijn Darío Benedetto. Monaco kwam in de 79e minuut door een benutte strafschop van Wissam Ben Yedder terug in de wedstrijd, maar Marseille gaf de voorsprong niet meer uit handen.

De Nederlandse middenvelder Kevin Strootman bleef op de reservebank zitten bij Olympique Marseille, dat naar de tweede plaats is gestegen en na twaalf wedstrijden 27 punten heeft. Koploper Paris Saint-Germain heeft 28 punten maar speelde een wedstrijd meer dan Marseille.

Meer uit Voetbal

Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

7 minuten geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

50 minuten geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

55 minuten geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

2 uur geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

5 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

6 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

18 uur geleden