Marquinhos wil nieuwe kans met PSG op CL-titel niet laten liggen
MÜNCHEN (ANP) - Aanvoerder Marquinhos wil een nieuwe kans op het winnen van de Champions League met Paris Saint-Germain "niet laten liggen". Dat zei de 31-jarige aanvoerder tijdens een persconferentie in de Allianz Arena in München, waar zaterdag de finale tegen Internazionale om 21.00 uur begint.
Marquinhos speelt sinds 2013 bij PSG en verloor in 2020 de finale van de Champions League met 1-0 van Bayern München. "Alle spelers zijn klaar om de beste wedstrijd van hun leven te spelen en tegelijkertijd te genieten, want het is moeilijk om de Champions League-finale te bereiken", zei Marquinhos. "We zijn er dit seizoen tijdens moeilijke momenten in geslaagd het tij te keren. We willen dit seizoen op een hoogtepunt afsluiten en de trofee meenemen naar Parijs voor de fans en onze families."
Paris Saint-Germain wist de Champions League nog nooit te winnen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.
24 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag voor het thuisduel met FC Porto in de Europa League weer een beroep doen op de herstelde verdediger Mike van der Hoorn. Dat zei Jans een dag voor de wedstrijd in Stadion Galgenwaard.
31 minuten geledenMILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
5 uur geleden